Նորություններ

-
Հայտնի են Մ-19 Եվրո-2019-ի A խմբի թիմերի հայտացուցակները
13.07.201919:00
Հայտնի են Մ-19 Եվրո-2019-ի A խմբի թիմերի հայտացուցակները

Հայտնի են հուլիսի 14-ից 27-ը Երևանում կայանալիք Մ-19 Եվրո-2019-ի A խմբի թիմերի վերջնական հայտացուցակները:

 

Հայաստանի Մ-19 հավաքական

 

1․ Հարություն Մելքոնյան, 2․ Յուրի Օգանեսյան, 3․ Վոլոդյա Սամսոնյան, 4․ Արման Ղազարյան, 5․ Ֆելիքս Խաչատրյան, 6․ Ռաֆիկ Միսակյան, 7․ Սերգեյ Մկրտչյան, 8․ Արսեն Եղիազարյան (ա), 9․ Արմեն Հովհաննիսյան, 10․ Գերման Կուրբաշյան, 11․ Նարեկ Գրիգորյան, 12․ Նարեկ Հովհաննիսյան, 16․ Ղազար Դերմենջյան, 17․ Արամ Խամոյան, 18․ Էրիկ Ազիզյան, 19․ Նարեկ Ալավերդյան, 20․ Երջանիկ Ղուբասարյան, 21․ Գրենիկ Պետրոսյան, 22․ Արամ Քոլոզյան, 23․ Ստյոպա Մկրտչյան

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Արթուր Ոսկանյան

 

Իսպանիայի Մ-19 հավաքական

 

1․ Ալվարո Ֆերնանդես, 2․ Վիկտոր Գոմես, 3․ Խուան Միրանդա, 4․ Հյուգո Գիյամոն, 5․ Վիկտոր Չուստ, 6․ Անտոնիո Բլանկո, 7․ Ֆերան Տորես, 8․ Մոհամեդ Մուխլիս, 9․ Աբել Ռուիս, 10․ Սերխիո Գոմես, 12․ Ռիկարդ Սանչես, 13․ Արնաու Տենաս, 14․ Էրիկ Գարսիա, 16․ Ալեխանդրո Գոմես, 17․ Ալեխանդրո Մարկես, 18․ Վիկտոր Մոյեխո, 19․ Ալվարո Սանս, 20․ Միգել Գուտիերես, 21․ Անդեր Բարենեչեա, 22․ Բրայան Խիլ

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Սանտի Դենյա

 

Պորտուգալիայի Մ-19 հավաքական

 

1․ Սելտոն Բիայ, 2․ Կոշտինյա, 3․ Գոնսալու Լոուրեյրու, 4․ Գոնսալու Կարդոսու, 5․ Տիագու Լոպեշ, 6․ Դիոգո Կապիտան, 7․ Ժոան Լոպեշ, 8․ Վիտինյա, 9․ Գոնսալու Ռամոս, 10․ Ֆաբիու Վիեյրա, 11․ Ֆելիքս Կորեա, 12․ Ֆրանսիսկու Մեյշեդու, 13․ Լևի Ֆաուստինու, 14․ Տոմաս Տավարես, 15․ Սամուել Կոշտա, 16․ Դանիել Սիլվա, 17․ Ռոդրիգո Ֆեռնանդեշ, 18․ Տիագու Գովեյա, 19․ Անտոնիո Գոմես, 20․ Տիագու Ռոդրիգես


Գլխավոր մարզիչ՝ Ֆիլիպե Ռամոս

 

Իտալիայի Մ-19 հավաքական

 

1․ Մարկո Կարնեզեկի, 2․ Գաբրիելե Ֆերարինի, 3․ Նիկոլո Կորադո, 4․ Սամուելե Ռիչի, 5․ Գաբրիելե Կորբո, 6․ Պաոլո Գոցցի, 7․ Ջակոմո Ռասպադորի, 8․ Լորենցո Գավիոլի, 9․ Էլիա Պետրելլի, 10․ Նիկոլո Ֆաջոլի, 11․ Էդի Սալսեդո, 12․ Գաբրիելե Բելոդի, 13․ Նիկոլո Արմինի, 14․ Հանս Նիկոլուսի, 15․ Իյենոմա Ուդոջիե 16․ Ջեան Ֆրեդի Պասկալ Գրեկո, 17․ Մանոլո Պորտանովա, 18․ Դավիդե Մերոլա, 19․ Ռոբերտո Պիկոլի, 22․ Ալեսանդրո Ռուսո

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Կարմինե Նունցիատա

Բարձրագույն խումբ

N Թիմեր Խ Մ
1. Լոռի ՖԱ 15 28
2. Արարատ-Արմենիա 15 27
3. Ալաշկերտ 15 27
4. Արարատ 15 27
5. Շիրակ 15 25
6. Նոա 15 24
7. Փյունիկ 15 20
8. ՈՒրարտու 15 17
9. Գանձասար-Կապան 15 14
10. ՖԱ Երևան 15 0