Նորություններ

-
Հայտնի են Մ-19 Եվրո-2019-ի B խմբի թիմերի հայտացուցակները
14.07.201915:38
Հայտնի են Մ-19 Եվրո-2019-ի B խմբի թիմերի հայտացուցակները

Հայտնի են հուլիսի 14-ից 27-ը Երևանում կայանալիք Մ-19 Եվրո-2019-ի B խմբի թիմերի վերջնական հայտացուցակները: 

 

Չեխիայի Մ-19 հավաքական

 

1․ Յան Վիկլիցկի, 2․ Դանիել Ֆինեկ, 3․ Վացլավ Միկա, 4․ Դավիդ Զիմա, 5․ Տոմաշ Կեպլ, 6․ Միխալ Ֆուկալա, 7․ Լուկաշ Հուշեկ, 8․ Պատրիկ Սլամենա, 9․ Դավիդ Պիխալ, 10․ Վասիլ Կուշեյ, 11․ Տոմաշ Զլատոհլավեկ, 12․ Յակուբ Սելնար, 13․ Միխալ Կոհուտ, 14․Դավիդ Մախաչեկ, 15․ Ֆիլիպ Կալոչ, 16․ Մատեյ Կովար, 17․ Միխաել Հյոնիգ, 18․ Դավիդ Հայդենրայխ, 19․ Զբինեկ Կոնոպաշեկ, 20․ Տոմաշ Սոլիլ

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Յան Սուխոպարեկ

 

Ֆրանսիայի Մ-19 հավաքական

 

1․ Ստեֆան Բայիչ, 2․ Գիլյան Բյանկոնե, 3․ Մելվին Բարդ, 4․ Ումար Սոլե, 5․ Բենուա Բադիաշիլ, 6․ Կլաուդիո Գոմես, 7․ Նատան Նգումու, 8․ Ժուլիան Պոնսո, 9․ Ալեքսիս Ֆլիպս, 10․ Մաքսանս Կակրե, 11. Շառլ Աբի, 12․ Ժան Մարսելեն, 13․ Պիեռ Կալուլու, 14․ Տեո Նդիկա Մատամ, 15. Ալեքսանդր Ֆլիպոնո 16․ Գիյոմ Դիեչ, 17․ Մատի Պիկուլո, 18․ Վիլսոն Իսիդոր, 19․ Բրիջ Նդիլու, 20․ Յանի Բեգրաուի

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Լիոնել Ռուքսել

 

Նորվեգիայի Մ-19 հավաքական՝ 


1.Կրիստոֆեր Կլեսոն, 2. Մարկուս Հոլմգրեն Պեդերսեն, 3. Սեբաստյան Յարլ, 4. Էրիկ Տոբիաս Սանդբերգ, 5. Կոլին Ռոսլեր, 6. Յոնաս Տիլունգ Ֆրեդրիկսեն, 7. Մարկուս Սոլբակեն, 8. Միկաել Ուգլանդ, 9. Էրիկ Բոթհեյմ, 10. Հալդոր Ստեևիկ, 11. Նոա Ժան Հոլմ, 12. Մադս Հեդենստադ Կրիստիանսեն, 13. Ֆիլիպ Սլորդալ, 14. Էլիաս Հագեն, 15. Յոհան Հովե, 16. Յակոբ Մասլո Դունսբի, 17. Յորգեն Ստրանդ Լարսեն, 18. Միքայել Տորսետ Յոնսեն, 19. Ջոշուա Գաստոն Կիտոլանո, 20. Էդվարդ Սոդվիկ Տագսետ


Գլխավոր մարզիչ՝
Գունար Հալե

 

Իռլանդիայի Մ-19 հավաքական՝

 

1.Բրայան Ֆիլիպ Մահեր, 2. Էնդրյու Լայոնս, 3. Կեմերոն Մալքոլմ Լեդվիջ, 4. Լի Օ՛Քոնոր, 5. Օյսին Մաքինթի, 6. Մարկ Մաքգինես, 7. Ալի Ռեգբա, 8. Նիալ Մորահան, 9. Ջոնաթան Աֆոլաբի, 10. Մեթյու Մայքլ Էվերիտ, 11. Թայրիկ Սամուել Ռայթ, 12. Էնդրյու Աբիոլա Օմոբամիդելե, 13. Ջեք Ջեյմս, 14. Բարի Քոֆի, 15. Կոնոր Գրանթ, 16. Ջորջ Մաքմահոն, 17. Ֆեսթի Օսեյվե Էբոսելե, 18. Ջոզեֆ Շոն Հոջ, 19. Բրենդոն Կավանա, 20. Կյարան Բրենան

 

Գլխավոր մարզիչ՝ Թոմ Մոհան

Բարձրագույն խումբ

N Թիմեր Խ Մ
1. Արարատ 3 9
2. Արարատ-Արմենիա 2 6
3. Շիրակ 3 6
4. Լոռի ՖԱ 2 4
5. Նոա 3 4
6. Ալաշկերտ 2 3
7. Փյունիկ 2 3
8. Գանձասար-Կապան 3 2
9. ՖԱ Երևան 3 0
10. ՈՒրարտու 3 0