Նորություններ

-
Հաստատվել է Առաջին խմբի առաջնության 22-ից 24-րդ մրցափուլերի խաղացանկը
26.05.202012:51
Հաստատվել է Առաջին խմբի առաջնության 22-ից 24-րդ մրցափուլերի խաղացանկը

ՀՖՖ մրցումների կազմակերպման և անցկացման բաժինը ներկայացրել է Առաջին խմբի առաջնության 22-ից 24-րդ մրցափուլերի խաղացանկը:

Խաղը

Դաշտի տերը

Հյուրը

Քաղաքը

Մարզադաշտը

Օրը

Ժամը

22 Մրցափուլ

ԱԽ190 

Դիլիջան ՖԱ 

Սևան 

Էջմիածին 

ֆուտ.ակադեմիա 

30/05/2020 

17:00 

ԱԽ191  

ՈՒրարտու-2 

Շիրակ-2 

Երևան 

ՈՒրարտու-3 

31/05/2020  

18:00  

ԱԽ192 

Մասիս 

Փյունիկ-2 

գ.Ձորաղբյուր 

մարզահամալիր 

31/05/2020 

17:00 

ԱԽ193 

Անի 

Լեռնային Արցախ 

Երևան 

Փյունիկ մ/դպ 

30/05/2020 

17:00 

ԱԽ194  

Վեստ Արմենիա 

Արարատ-Արմենիա-2 

գ.Ձորաղբյուր  

մարզահամալիր 

31/05/2020  

17:00  

ԱԽ195  

Ալաշկերտ-2 

Լոկոմոտիվ 

Երևան 

Փյունիկ մ/դպ 

30/05/2020  

17:00  

ԱԽ197 

Տորպեդո 

Արագած 

Աբովյան 

քաղաքային 

31/05/2020 

16:30 

ԱԽ198 

Վան 

ԲԿՄԱ 

Չարենցավան 

քաղաքային 

31/05/2020 

16:30 

23 Մրցափուլ

ԱԽ199 

Վան 

Դիլիջան ՖԱ 

Չարենցավան 

քաղաքային 

04/06/2020 

16:30

ԱԽ200 

ԲԿՄԱ 

Տորպեդո 

Էջմիածին 

ֆուտ.ակադեմիա 

04/06/2020 

17:00 

ԱԽ202  

Արարատ-2 

Ալաշկերտ-2 

գ.Ձորաղբյուր  

մարզահամալիր 

03/06/2020  

16:30  

ԱԽ203 

Լոկոմոտիվ 

Վեստ Արմենիա 

Երևան 

ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ 

04/06/2020 

17:00

ԱԽ204  

Արարատ-Արմենիա-2 

Անի 

Երևան 

Ֆուտբոլի ակադեմիա 

04/06/2020  

16:30  

ԱԽ205 

Լեռնային Արցախ 

Մասիս 

Սիսիան 

քաղաքային 

03/06/2020 

15:30 

ԱԽ206 

Փյունիկ-2 

ՈՒրարտու-2 

Երևան 

Փյունիկ մ/դպ 

04/06/2020 

17:00 

ԱԽ207 

Շիրակ-2 

Սևան 

Գյումրի 

քաղաքային 

03/06/2020 

16:00 

24 Մրցափուլ

ԱԽ208  

Դիլիջան ՖԱ 

Շիրակ-2 

Էջմիածին 

ֆուտ.ակադեմիա 

07/06/2020  

16:30  

ԱԽ209 

Սևան 

Փյունիկ-2 

գ.Ձորաղբյուր 

մարզահամալիր 

08/06/2020 

16:45 

ԱԽ210 

ՈՒրարտու-2 

Լեռնային Արցախ 

Երևան 

ՈՒրարտու-3 

08/06/2020 

18:30 

ԱԽ211 

Մասիս 

Արարատ-Արմենիա-2 

գ.Ձորաղբյուր 

մարզահամալիր 

07/06/2020 

16:45 

ԱԽ212 

Անի 

Լոկոմոտիվ 

Երևան 

Փյունիկ մ/դպ 

08/06/2020 

17:00 

ԱԽ213 

Վեստ Արմենիա 

Արարատ-2 

գ.Ձորաղբյուր 

մարզահամալիր 

09/06/2020 

16:45 

ԱԽ214 

Ալաշկերտ-2 

Արագած 

Երևան 

Փյունիկ մ/դպ 

07/06/2020 

17:00 

ԱԽ216 

Տորպեդո 

Վան 

Աբովյան 

քաղաքային 

08/06/2020 

16:30 

 

Բարձրագույն խումբ

N Թիմեր Խ Մ
1. Արարատ-Արմենիա 18 36
2. Լոռի ՖԱ 18 32
3. Ալաշկերտ 18 31
4. Արարատ 18 31
5. Նոա 18 30
6. Շիրակ 18 28
7. Փյունիկ 18 23
8. ՈՒրարտու 18 23
9. Գանձասար-Կապան 18 18
10. ՖԱ Երևան 18 0
N Թիմեր Խ Մ
1. Արարատ-Արմենիա 27 49
2. Նոա 27 48
3. Շիրակ 27 46
4. Ալաշկերտ 26 41
5. Լոռի ՖԱ 26 40
6. Արարատ 27 33
N Թիմեր Խ Մ
1. ՈՒրարտու 24 36
2. Փյունիկ 24 32
3. Գանձասար-Կապան 24 31
4. ՖԱ Երևան 24 0