Բուկլետներ

   
         
Հայաստան-Ջիբրալթար
Հայաստան-ՆՀՀ Մակեդոնիա
  Հայաստան-Լիխտենշտեյն   Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ 2018
         
   
         
Հայաստանի Գավաթ - 2018   Հայաստան-Էստոնիա
Հայաստան-Լիտվա
  Հայաստան-Բելառուս
Հայաստան-Կիպրոս
         
   
         
Հայաստան - Լեհաստան   Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ 2017   Հայաստան - Դանիա
         
   
         
Հայաստան - Սենթ Քիթս և Նևիս   Հայաստանի Գավաթ - 2017   Հայաստան-Ղազախստան
         
   
         
2017թ. Եվրոպայի Մ-19 առաջնություն   Հայաստան-Չեռնոգորիա   Հայաստան-Ռումինիա
         
   

         
Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ 2016   Հայաստանի Գավաթ - 2016   Հայաստան - Բելառուս
         
   
         
Հայաստան - Ալբանիա   Հակոբ Տոնոյանի անվան
Սուպերգավաթ 2015
  Հայաստան - Դանիա
         
   
         
Հայաստան- Պորտուգալիա   Հայաստանի Գավաթ - 2015   Հայաստան - Ֆրանսիա
         
   
         
Հայաստան - Սերբիա   Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ 2014   Հայաստանի Գավաթ - 2014
         
   
         
Եվրոապյի Մ-17 առաջնության
խմբային մրցաշար 
  Հայաստան - Բուլղարիա   Հայաստան - Ֆրանսիա - Ղազախստան (երիտ.)
         
   
         
Հակոբ Տոնոյանի անվան
Սուպերգավաթ - 2013
  Հայաստան - Դանիա   Հայաստան - Մալթա
         
   
         
Հայաստան - Իսլանդիա (երիտ.)   Հայաստանի Գավաթ - 2013   Հայաստան - Չեխիա
         
   
         
Հայաստան - Լիտվա   Հայաստան - Իտալիա   Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ-2011
         
   
         
Հայաստան - Բելառուս   Հայաստան - Անդորրա
(երիտ.)
  Հայաստան - Ղազախստան 
         
   
         
Հայաստանի Գավաթ - 2012   Հայաստան - Չեխիա - Ուելս
(երիտ.)
  Հայաստան - ՆՀՀ Մակեդոնիա
         
   
         
Հակոբ Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ - 2010   Հայաստան - Մոնտենեգրո
(երիտ.)
  Հայաստան - Ռուսաստան
         
   
         
Հայաստանի Գավաթ - 2011   Հայաստան - Սլովակիա
Հայաստան - Անդորրա
   Հակոբ Տոնոյանի անվան
Սուպերգավաթ - 2009
         
   
         
Հայաստան - Իռլանդիա    Հայաստան - Իրան
Հայաստան - Վրաստան
   Հայաստան - Ուզբեկստան 
         
       
         
Հայաստանի Գավաթ - 2010        

Բարձրագույն խումբ

N Թիմեր Խ Մ
1. Արարատ 6 16
2. Շիրակ 6 13
3. Լոռի ՖԱ 5 13
4. Ալաշկերտ 6 10
5. Արարատ-Արմենիա 4 10
6. Նոա 6 7
7. Փյունիկ 5 6
8. Գանձասար-Կապան 6 4
9. ՈՒրարտու 7 2
10. ՖԱ Երևան 7 0