Քաղաք Մարզադաշտ
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
:
Փյունիկ-աղջիկներ-2
Սևան
Սուրենավան-աղջիկներ
:
Արարատ-աղջիկներ
գ.Սուրենավան
Նոա-աղջիկներ
:
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
Էջմիածին
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
:
Արարատ-աղջիկներ
Սևան
Նոա-աղջիկներ
:
Փյունիկ-աղջիկներ-2
Էջմիածին
Սուրենավան-աղջիկներ
:
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
գ.Սուրենավան
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
:
Սուրենավան-աղջիկներ
Սևան
Արարատ-աղջիկներ
:
Նոա-աղջիկներ
գ.Ձորաղբյուր
Փյունիկ-աղջիկներ-2
:
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
Երևան
Սուրենավան-աղջիկներ
:
Փյունիկ-աղջիկներ-2
գ.Սուրենավան
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Արարատ-աղջիկներ
Երևան
Նոա-աղջիկներ
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
Էջմիածին
Նոա-աղջիկներ
:
Սուրենավան-աղջիկներ
Էջմիածին
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
Երևան
Փյունիկ-աղջիկներ-2
:
Արարատ-աղջիկներ
Երևան
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Սուրենավան-աղջիկներ
Երևան
Փյունիկ-աղջիկներ-2
:
Նոա-աղջիկներ
Երևան
Արարատ-աղջիկներ
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
գ.Ձորաղբյուր
Սուրենավան-աղջիկներ
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
գ.Սուրենավան
Նոա-աղջիկներ
:
Արարատ-աղջիկներ
Էջմիածին
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Փյունիկ-աղջիկներ-2
Երևան
Փյունիկ-աղջիկներ-2
:
Սուրենավան-աղջիկներ
Երևան
Արարատ-աղջիկներ
:
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
գ.Ձորաղբյուր
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
:
Նոա-աղջիկներ
Նշված չէ
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
Հետաձգված Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ-2
9:1
Արարատ-աղջիկներ
22/10 12:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Նոա-աղջիկներ
2:3
Սուրենավան-աղջիկներ
22/10 12:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-աղջիկներ
:
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
Հետաձգված գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
3:3
Նոա-աղջիկներ
20/11 14:00 Սևան Սևան քաղաքային
Փյունիկ-աղջիկներ-2
0:1
Սուրենավան-աղջիկներ
20/11 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-աղջիկներ
:
Սուրենավան-աղջիկներ
գ.Ձորաղբյուր
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
:
Նոա-աղջիկներ
Երևան
Փյունիկ-աղջիկներ-2
:
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
Երևան
Նոա-աղջիկներ
0:5
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
29/10 13:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
2:2
Փյունիկ-աղջիկներ-2
29/10 16:00 Սևան Սևան քաղաքային
Սուրենավան-աղջիկներ
18:0
Արարատ-աղջիկներ
30/10 12:00 գ.Սուրենավան գ.Սուրենավան գյուղային
Արարատ-աղջիկներ
0:10
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
05/11 14:30 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-աղջիկներ-2
2:4
Նոա-աղջիկներ
06/11 15:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
1:4
Սուրենավան-աղջիկներ
06/11 15:45 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Սուրենավան-աղջիկներ
6:2
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
13/11 13:00 գ.Սուրենավան գ.Սուրենավան գյուղային
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
1:1
Փյունիկ-աղջիկներ-2
13/11 13:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Նոա-աղջիկներ
14:2
Արարատ-աղջիկներ
13/11 15:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ
2:2
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2
27/11 13:00 Սևան Սևան քաղաքային
Արարատ-աղջիկներ
0:22
Փյունիկ-աղջիկներ-2
27/11 14:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Սուրենավան-աղջիկներ
5:2
Նոա-աղջիկներ
27/11 15:30 գ.Սուրենավան գ.Սուրենավան գյուղային

Մրցաշարային աղյուսակ

# Թիմեր Խ Հ Ո Պ Գ +։- Մ
1
Սուրենավան-աղջիկներ 6 6 0 0 37 : 7 30 18
2
Փյունիկ-աղջիկներ-2 6 2 2 2 36 : 9 27 8
3
Նոա-աղջիկներ 6 2 1 3 25 : 20 5 7
4
Վեստ Արմենիա-աղջիկներ 5 1 3 1 19 : 13 6 6
5
ՈՒրարտու-աղջիկներ-2 4 1 2 1 9 : 7 2 5
6
Արարատ-աղջիկներ 5 0 0 5 3 : 73 -70 0

Ռմբարկուներ

# Գ
1
Կարինե Մկրտչյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 16
2
Անի Թադևոսյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 13
3
Եվա Կիրակոսյան (Նոա-աղջիկներ) 10
4
Աննա Աղազարյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 9
5
Վիկտորիա Հակոբյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 8
6
Արմինե Վարդանյան (Նոա-աղջիկներ) 8
7
Անեթ Մեհրաբյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 6
8
Թեհմինա Մկրտչյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 6
9
Աննա Փառեյան (Նոա-աղջիկներ) 5
10
Արմենուհի Դավթյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 5
11
Նազելի Պետրոսյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 4
12
Գայանե Գրիգորյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 4
13
Սյուզան Գևորգյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 3
14
Սրբուհի Օհանյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 2
15
Արևիկ Համբարձումյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 2
16
Անի Վարդազարյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 2
17
Զարուհի Պետրոսյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 2
18
Լիա Խաչյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 2
19
Էլեն Մկրտչյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 2
20
Մերի Ավետիսյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 2
21
Վարդուհի Օհանյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 2
22
Էլեն Սիմոնյան (Արարատ-աղջիկներ) 2
23
Լիլիթ Հովհաննիսյան (Նոա-աղջիկներ) 1
24
Մանե Մինասյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 1
25
Ռուզաննա Ինջյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 1
26
Շուշանիկ Հարությունյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 1
27
Մանե Մկրտչյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 1
28
Սերինե Բադալյան (Նոա-աղջիկներ) 1
29
Սվետլանա Սիմոնյան (Արարատ-աղջիկներ) 1
30
Անի Մադաթյան (Փյունիկ-աղջիկներ-2) 1
31
Ռուզաննա Խաչատրյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 1
32
Մարիա Խաչյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ-2) 1
33
Էլեն Գալստյան (Վեստ Արմենիա-աղջիկներ) 1
34
Ժենյա Ավետիսյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 1
35
Լուիզա Խաչատրյան (Սուրենավան-աղջիկներ) 1

Հովանավորներ