Քաղաք Մարզադաշտ
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
1:1
Ախթամար աղջիկներ
19/08 17:00 Ազատամուտ Գյուղային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
2:2
Շիրակ-աղջիկներ
12/11 13:00 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Ախթամար աղջիկներ
1:4
Ուրարտու-աղջիկներ 2
24/08 16:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:3
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
18/11 13:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Շիրակ-աղջիկներ
13:0
Ախթամար աղջիկներ
29/08 13:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ուրարտու-աղջիկներ 2
3:0
Ալաշկերտ-աղջիկներ
29/08 16:00 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
3:0(3:0)
Ուրարտու-աղջիկներ 2
02/09 13:30 Ազատամուտ Գյուղային
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:4
Շիրակ-աղջիկներ
03/09 15:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Ախթամար աղջիկներ
4:0
Ալաշկերտ-աղջիկներ
09/09 15:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Շիրակ-աղջիկներ
7:0
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
09/09 16:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ախթամար աղջիկներ
0:2
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
16/09 15:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Շիրակ-աղջիկներ
2:0
Ուրարտու-աղջիկներ 2
17/09 11:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
4:0
Ալաշկերտ-աղջիկներ
24/09 14:00 Ազատամուտ Գյուղային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
8:0
Ախթամար աղջիկներ
24/09 16:00 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:3
Ուրարտու-աղջիկներ 2
30/09 14:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Ախթամար աղջիկներ
0:3
Շիրակ-աղջիկներ
01/10 14:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
7:0
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
07/10 13:30 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Շիրակ-աղջիկներ
2:1
Ալաշկերտ-աղջիկներ
08/10 13:30 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:0
Ախթամար աղջիկներ
14/10 13:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
0:3
Շիրակ-աղջիկներ
15/10 13:00 Ազատամուտ Գյուղային
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
3:0
Ախթամար աղջիկներ
21/10 13:00 Ազատամուտ Գյուղային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
2:4
Շիրակ-աղջիկներ
19/11 13:00 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Ախթամար աղջիկներ
0:0
Ուրարտու-աղջիկներ 2
28/10 13:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:4
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
28/10 13:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Շիրակ-աղջիկներ
9:1
Ախթամար աղջիկներ
05/11 13:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ուրարտու-աղջիկներ 2
4:1
Ալաշկերտ-աղջիկներ
05/11 13:30 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Ալաշկերտ-աղջիկներ
0:5
Շիրակ-աղջիկներ
17/03 13:30 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
3:0(3:0)
Ուրարտու-աղջիկներ 2
01/05 14:00 Ազատամուտ Գյուղային
Շիրակ-աղջիկներ
4:0
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
24/03 13:30 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ախթամար աղջիկներ
2:2
Ալաշկերտ-աղջիկներ
01/05 15:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Շիրակ-աղջիկներ
3:0(3:0)
Ուրարտու-աղջիկներ 2
31/03 13:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ախթամար աղջիկներ
3:0
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
21/04 14:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
0:3(0:3)
Ախթամար աղջիկներ
06/04 13:30 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
3:1
Ալաշկերտ-աղջիկներ
07/04 14:00 Ազատամուտ Գյուղային
Ալաշկերտ-աղջիկներ
3:0(3:0)
Ուրարտու-աղջիկներ 2
13/04 13:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Ախթամար աղջիկներ
0:3
Շիրակ-աղջիկներ
14/04 14:00 Ապարան Ապարան քաղաքային
Ուրարտու-աղջիկներ 2
0:3(0:3)
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
20/04 16:30 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Շիրակ-աղջիկներ
9:1
Ալաշկերտ-աղջիկներ
21/04 13:30 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ալաշկերտ-աղջիկներ
1:3
Ախթամար աղջիկներ
27/04 14:00 Վարդենիս Վարդենիս քաղաքային
Բենտոնիտ-Ազատամուտ
0:3
Շիրակ-աղջիկներ
28/04 15:00 Ազատամուտ Գյուղային

Մրցաշարային աղյուսակ

# Թիմեր Խ Հ Ո Պ Գ +։- Մ
1
Շիրակ-աղջիկներ 16 15 1 0 76 : 7 69 46
2
Բենտոնիտ-Ազատամուտ 16 9 1 6 29 : 29 0 28
3
Ախթամար աղջիկներ 16 4 4 8 18 : 49 -31 16
4
Ալաշկերտ-աղջիկներ 16 1 2 13 10 : 53 -43 5

Ռմբարկուներ

# Գ
1
Միլենա Ավետիսյան (Շիրակ-աղջիկներ) 31
2
Գոհար Ավետիսյան (Շիրակ-աղջիկներ) 19
3
Լաուրա Հովհաննիսյան (Շիրակ-աղջիկներ) 10
4
Մարինա Մելքումյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 9
5
Սուսան Գասպարյան (Ախթամար աղջիկներ) 6
6
Անահիտ Սոսյան (Շիրակ-աղջիկներ) 6
7
Լիզա Ղազարյան (Ախթամար աղջիկներ) 4
8
Միլենա Վարդումյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 4
9
Վեներա Նիկողոսյան (Շիրակ-աղջիկներ) 3
10
Եվա Հակոբյան (Ալաշկերտ-աղջիկներ) 3
11
Սոնա Գրիգորյան (Ախթամար աղջիկներ) 3
12
Միլենա Գալստյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 2
13
Մարիա Գասպարյան (Ալաշկերտ-աղջիկներ) 2
14
Էրիկա Խաչատրյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 2
15
Մարիա Գրիգորյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 2
16
Թամարա Սահակյան (Շիրակ-աղջիկներ) 2
17
Մանե Դավթյան (Ախթամար աղջիկներ) 1
18
Լիկա Մարտիրոսյան (Ախթամար աղջիկներ) 1
19
Միլենա Վարդանյան (Ալաշկերտ-աղջիկներ) 1
20
Կարինե Ղազարյան (Շիրակ-աղջիկներ) 1
21
Սևաչյա Բեգինյան (Բենտոնիտ-Ազատամուտ) 1
22
Զարուհի Խաչատրյան (Շիրակ-աղջիկներ) 1
23
Մանե Մելքոնյան (Ալաշկերտ-աղջիկներ) 0

Գլխավոր հովանավոր

Հովանավորներ