Քաղաք Մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:4
Փյունիկ-աղջիկներ
15/08 16:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լ․Արցախ-աղջիկներ
3:1
ՈՒրարտու-աղջիկներ
15/08 16:30 Վայք «Քաղաքային»
Սյունիք-աղջիկներ
0:4
Լ․Արցախ-աղջիկներ
22/08 15:30 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-աղջիկներ
1:1
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
22/11 14:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:1
Սյունիք-աղջիկներ
29/08 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ-աղջիկներ
2:1
ՈՒրարտու-աղջիկներ
29/08 16:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Լ․Արցախ-աղջիկներ
1:2
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
03/09 16:30 Վայք «Քաղաքային»
Սյունիք-աղջիկներ
0:4
Փյունիկ-աղջիկներ
04/09 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-աղջիկներ
3:0
Սյունիք-աղջիկներ
09/09 15:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
2:0
Լ․Արցախ-աղջիկներ
13/09 16:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:1
Լ․Արցախ-աղջիկներ
16/09 12:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
3:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
18/09 16:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Լ․Արցախ-աղջիկներ
4:2
Սյունիք-աղջիկներ
07/10 12:00 Վայք «Քաղաքային»
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
1:3
ՈՒրարտու-աղջիկներ
12/12 14:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Սյունիք-աղջիկներ
0:1
ՈՒրարտու-աղջիկներ
14/10 16:00 Կապան «Լեռնագործ»
Լ․Արցախ-աղջիկներ
1:0
Փյունիկ-աղջիկներ
16/10 15:00 Վայք «Քաղաքային»
Լ․Արցախ-աղջիկներ
2:0
ՈՒրարտու-աղջիկներ
03/11 14:00 Վայք «Քաղաքային»
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:3
Փյունիկ-աղջիկներ
03/11 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-աղջիկներ
1:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
06/11 10:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Սյունիք-աղջիկներ
0:1
Լ․Արցախ-աղջիկներ
06/11 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
Փյունիկ-աղջիկներ
0:0
ՈՒրարտու-աղջիկներ
09/11 11:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:1
Սյունիք-աղջիկներ
09/11 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լ․Արցախ-աղջիկներ
5:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
12/11 14:00 Վայք «Քաղաքային»
Սյունիք-աղջիկներ
0:2
Փյունիկ-աղջիկներ
13/11 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
Փյունիկ-աղջիկներ
2:1
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
19/11 10:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:3
Լ․Արցախ-աղջիկներ
19/11 15:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
1:0
Սյունիք-աղջիկներ
22/11 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:3
Լ․Արցախ-աղջիկներ
09/12 12:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:2
Փյունիկ-աղջիկներ
09/12 11:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Սյունիք-աղջիկներ
2:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
01/05 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Փյունիկ-աղջիկներ
1:0
Լ․Արցախ-աղջիկներ
12/12 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:0
Սյունիք-աղջիկներ
20/04 14:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
2:3
ՈՒրարտու-աղջիկներ
24/02 14:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լ․Արցախ-աղջիկներ
6:1
Սյունիք-աղջիկներ
24/02 14:30 Վայք «Քաղաքային»
Սյունիք-աղջիկներ
1:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
01/03 14:30 Կապան Կապան Գանձասար մարզաբազա
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:5
Փյունիկ-աղջիկներ
01/03 15:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
3:0
Սյունիք-աղջիկներ
05/03 14:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:10
Լ․Արցախ-աղջիկներ
05/03 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Սյունիք-աղջիկներ
3:2
ՈՒրարտու-աղջիկներ
09/03 16:00 Կապան «Լեռնագործ»
Լ․Արցախ-աղջիկներ
0:2
Փյունիկ-աղջիկներ
11/03 15:30 Վայք «Քաղաքային»
Լ․Արցախ-աղջիկներ
4:0
ՈՒրարտու-աղջիկներ
27/03 16:30 Վայք «Քաղաքային»
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
1:6
Փյունիկ-աղջիկներ
27/03 16:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Սյունիք-աղջիկներ
0:4
Լ․Արցախ-աղջիկներ
12/04 16:30 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-աղջիկներ
4:2
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
13/04 15:30 Երևան Երևան ՈՒրարտու-2
Փյունիկ-աղջիկներ
6:0
ՈՒրարտու-աղջիկներ
16/04 16:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
3:3
Սյունիք-աղջիկներ
28/04 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լ․Արցախ-աղջիկներ
2:1
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
23/04 17:00 Վայք «Քաղաքային»
Սյունիք-աղջիկներ
0:5
Փյունիկ-աղջիկներ
25/04 15:30 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-աղջիկներ
2:0
Սյունիք-աղջիկներ
05/05 14:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
3:0
Լ․Արցախ-աղջիկներ
05/05 17:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Փյունիկ-աղջիկներ
4:0
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
09/05 11:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-աղջիկներ
3:1
Լ․Արցախ-աղջիկներ
09/05 15:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Լ․Արցախ-աղջիկներ
5:1
Սյունիք-աղջիկներ
13/05 16:00 Վայք «Քաղաքային»
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
0:2
ՈՒրարտու-աղջիկներ
13/05 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-աղջիկներ
0:3
Փյունիկ-աղջիկներ
17/05 17:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ-աղջիկներ
10:1
Սյունիք-աղջիկներ
21/05 13:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ
1:9
Լ․Արցախ-աղջիկներ
21/05 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Սյունիք-աղջիկներ
0:1
ՈՒրարտու-աղջիկներ
25/05 16:30 Կապան «Լեռնագործ»
Լ․Արցախ-աղջիկներ
1:3
Փյունիկ-աղջիկներ
25/05 16:30 Վայք «Քաղաքային»

Մրցաշարային աղյուսակ

# Թիմեր Խ Հ Ո Պ Գ +։- Մ
1
Փյունիկ-աղջիկներ 24 22 1 1 76 : 6 70 67
2
Լ․Արցախ-աղջիկներ 24 17 0 7 70 : 23 47 51
3
ՈՒրարտու-աղջիկներ 24 9 3 11 27 : 41 -14 30
4
Սյունիք-աղջիկներ 23 5 2 15 16 : 60 -44 17
5
Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ 23 1 2 20 15 : 74 -59 5

Ռմբարկուներ

# Գ
1
Կլոտի Բենդու Էգգ (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 30
2
Անի Կարապետյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 23
3
Էքսոսի Նջոլի Կիզինգա (Փյունիկ-աղջիկներ) 16
4
Գրայս Եսպերանս Բլեու (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 12
5
Անի Ղուկասյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 10
6
Մարիանա Վարդանյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 9
7
Տաթև Խաչատրյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 7
8
Ռուզաննա Ինջյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 7
9
Աստղիկ Ավանեսյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 6
10
Սուսաննա Վարդումյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 6
11
Արմինե Խաչատրյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 6
12
Անեթ Մեհրաբյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 5
13
Մարիամ Պետրոսյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 4
14
Միլենա Սայադյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 4
15
Տաթևիկ Մովսեսյան (Սյունիք-աղջիկներ) 4
16
Մարիամ Կարապետյան (Սյունիք-աղջիկներ) 3
17
Մարի Էսիֆուլ (Փյունիկ-աղջիկներ) 3
18
Էլինա Մարտիրոսյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 2
19
Հասմիկ Գրիգորյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 2
20
Էլեն Քոուլման (Փյունիկ-աղջիկներ) 2
21
Քուինաբել Ամանկրա (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 2
22
Սվետլանա Ալեքսանյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 2
23
Կարինե Եղյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 2
24
Շահանե Իսախանյան (Սյունիք-աղջիկներ) 2
25
Անժելիկա Ղահրամանյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 2
26
Ռեգինա Անտվի (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 2
27
Անահիտ Կարախանյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 2
28
Սուսաննա Բադալյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 2
29
Յանա Գաբրիելյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 2
30
Արմինե Հարությունյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 2
31
Էմմի Սարգսյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 2
32
Նարինե Իսկանդարյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 1
33
Նորա Եղյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 1
34
Մարինե Կարապետյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 1
35
Գայանե Գրիգորյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 1
36
Կարինե Մկրտչյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 1
37
Շուշանիկ Հարությունյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 1
38
Միկա Պապյան (Սյունիք-աղջիկներ) 1
39
Սիանա Իսպիրյան (Արարատ-Արմենիա-աղջիկներ) 1
40
Սուսաննա Բաղդասարյան (Սյունիք-աղջիկներ) 1
41
Նելլի Խալաթյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 1
42
Նաիրա Կատիկյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 1
43
Լուսինե Կոստանյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 1
44
Անուշ Առաքելյան (Սյունիք-աղջիկներ) 1
45
Իրինա Աբրահմյան (Սյունիք-աղջիկներ) 1
46
Սվետլանա Համբարձումյան (Սյունիք-աղջիկներ) 1
47
Վիկտորիա Հակոբյան (Փյունիկ-աղջիկներ) 1
48
Մարիամ Նալբանդյան (Լ․Արցախ-աղջիկներ) 1
49
Սուսաննա Սահակյան (ՈՒրարտու-աղջիկներ) 1

Գլխավոր հովանավոր

Հովանավորներ