Քաղաք Մարզադաշտ
Լոռի ՖԱ-05
0:3
ՈՒրարտու-05
11/09 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Ակադեմիա-04
0:3
Արարատ-Արմենիա-04
12/09 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
0:6
Փյունիկ-05
12/09 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Շիրակ-04
2:0
Միկա-04
12/09 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Լոռի ՖԱ-05
1:3
Շիրակ-04
17/09 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Միկա-04
0:2
Ակադեմիա-04
17/09 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
ՈՒրարտու-05
1:3
Փյունիկ-05
17/09 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
3:1
Արարատ-04
17/09 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
0:4
Միկա-04
25/09 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
2:1
Արարատ-Արմենիա-04
25/09 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Ակադեմիա-04
6:1
Լոռի ՖԱ-05
25/09 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ-04
1:0
ՈՒրարտու-05
26/09 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Միկա-04
0:2
Փյունիկ-05
02/10 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
ՈՒրարտու-05
1:2
Արարատ-Արմենիա-04
02/10 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Լոռի ՖԱ-05
4:1
Արարատ-04
02/10 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Շիրակ-04
2:0
Ակադեմիա-04
03/10 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ակադեմիա-04
3:2
ՈՒրարտու-05
09/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
1:1
Շիրակ-04
09/10 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
6:1
Լոռի ՖԱ-05
09/10 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
2:2
Միկա-04
09/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ-04
0:0
Փյունիկ-05
14/10 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
ՈՒրարտու-05
3:1
Միկա-04
14/10 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Լոռի ՖԱ-05
1:5
Արարատ-Արմենիա-04
14/10 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Ակադեմիա-04
2:2
Արարատ-04
14/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-Արմենիա-04
0:0
Շիրակ-04
19/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Միկա-04
2:1
Լոռի ՖԱ-05
19/10 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Արարատ-04
0:7
ՈՒրարտու-05
19/10 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
2:0
Ակադեմիա-04
19/10 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
1:3
Ակադեմիա-04
24/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ-05
7:2
Արարատ-04
24/10 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Միկա-04
1:0
Շիրակ-04
24/10 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
ՈՒրարտու-05
6:4
Լոռի ՖԱ-05
24/10 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Ակադեմիա-04
3:0
Միկա-04
30/10 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
2:6
Արարատ-Արմենիա-04
30/10 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
4:2
ՈՒրարտու-05
30/10 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ-04
1:0
Լոռի ՖԱ-05
30/10 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Միկա-04
3:0
Արարատ-04
13/11 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Արարատ-Արմենիա-04
1:2
Փյունիկ-05
13/11 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-05
0:0
Շիրակ-04
13/11 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Լոռի ՖԱ-05
2:2
Ակադեմիա-04
13/11 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Արարատ-04
1:1
Լոռի ՖԱ-05
29/11 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Ակադեմիա-04
1:2
Շիրակ-04
29/11 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-Արմենիա-04
1:1
ՈՒրարտու-05
29/11 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ-05
1:2
Միկա-04
29/11 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ-04
4:0
Արարատ-04
20/03 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Միկա-04
0:3
Արարատ-Արմենիա-04
25/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-05
1:0
Ակադեմիա-04
25/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լոռի ՖԱ-05
1:1
Փյունիկ-05
12/05 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Արարատ-04
1:2
Ակադեմիա-04
27/03 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
1:0
Շիրակ-04
27/03 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
2:3
Լոռի ՖԱ-05
27/03 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Միկա-04
1:2
ՈՒրարտու-05
27/03 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Շիրակ-04
4:2
Արարատ-Արմենիա-04
05/04 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ակադեմիա-04
1:4
Փյունիկ-05
05/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լոռի ՖԱ-05
2:1
Միկա-04
05/04 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
ՈՒրարտու-05
5:0
Արարատ-04
05/04 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Արարատ-04
1:2
Փյունիկ-05
10/04 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Ակադեմիա-04
0:6
Արարատ-Արմենիա-04
10/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լոռի ՖԱ-05
1:4
ՈՒրարտու-05
10/04 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Շիրակ-04
1:1
Միկա-04
10/04 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
ՈՒրարտու-05
0:1
Փյունիկ-05
16/04 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Միկա-04
0:2
Ակադեմիա-04
16/04 Մասիս Մասիս քաղաքային
Լոռի ՖԱ-05
1:3
Շիրակ-04
16/04 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Արարատ-Արմենիա-04
2:0
Արարատ-04
16/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ-04
2:1
ՈՒրարտու-05
22/04 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ակադեմիա-04
0:2
Լոռի ՖԱ-05
22/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
0:2
Միկա-04
22/04 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
0:1
Արարատ-Արմենիա-04
22/04 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Միկա-04
1:5
Փյունիկ-05
29/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-05
7:2
Արարատ-Արմենիա-04
29/04 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լոռի ՖԱ-05
5:2
Արարատ-04
29/04 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Շիրակ-04
5:1
Ակադեմիա-04
29/04 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ակադեմիա-04
2:1
ՈՒրարտու-05
08/05 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ-05
8:2
Լոռի ՖԱ-05
08/05 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
1:3
Միկա-04
08/05 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-04
0:3
Շիրակ-04
08/05 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
ՈՒրարտու-05
1:2
Միկա-04
15/05 Երևան Երևան ՈՒրարտու մ/դպ
Ակադեմիա-04
3:1
Արարատ-04
15/05 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լոռի ՖԱ-05
1:2
Արարատ-Արմենիա-04
15/05 Վանաձոր Վանաձոր ՎՖԱ մ/դաշտ
Շիրակ-04
1:0
Փյունիկ-05
15/05 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Արարատ-04
2:2
ՈՒրարտու-05
22/05 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ-05
4:1
Ակադեմիա-04
22/05 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-04
2:0
Շիրակ-04
22/05 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Միկա-04
2:4
Լոռի ՖԱ-05
22/05 Մասիս Մասիս քաղաքային

Մրցաշարային աղյուսակ

# Թիմեր Խ Հ Ո Պ Գ +։- Մ
1
Փյունիկ-05 21 16 2 3 61 : 19 42 50
2
Շիրակ-04 21 13 5 3 35 : 13 22 44
3
Արարատ-Արմենիա-04 21 11 3 7 45 : 33 12 36
4
ՈՒրարտու-05 21 9 3 9 50 : 32 18 30
5
Ակադեմիա-04 21 9 2 10 34 : 39 -5 29
6
Միկա-04 21 8 2 11 28 : 37 -9 26
7
Լոռի ՖԱ-05 21 6 3 12 38 : 61 -23 21
8
Արարատ-04 21 0 4 17 17 : 74 -57 4

Ռմբարկուներ

# Գ
1
Վլադիմիր Երեմյան (Լոռի ՖԱ-05) 20
2
Սուրեն Ապրեսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 14
3
Էդիկ Վարդանյան (ՈՒրարտու-05) 13
4
Արամ Հունանյան (ՈՒրարտու-05) 11
5
Նարեկ Խաչատրյան (Շիրակ-04) 9
6
Դավիթ Սարգսյան (Ակադեմիա-04) 8
7
Նարեկ Բարոյան (Փյունիկ-05) 8
8
Լևոն Բաշոյան (ՈՒրարտու-05) 7
9
Պավել Սարգսյան (Փյունիկ-05) 7
10
Վաչե Հակոբյան (Ակադեմիա-04) 7
11
Հովհաննես Ղազարյան (Արարատ-Արմենիա-04) 6
12
Նարեկ Ջանոյան (Շիրակ-04) 6
13
Էմիլ Զեյթնաղյան (Արարատ-04) 6
14
Էրիկ Տերյան (Փյունիկ-05) 6
15
Էրիկ Պապիկյան (Փյունիկ-05) 6
16
Հմայակ Ալեքսանյան (Միկա-04) 6
17
Վալերի Սարգսյան (Արարատ-04) 6
18
Սուրեն Ծառուկյան (Շիրակ-04) 5
19
Վրեժ Մկրտչյան (Արարատ-Արմենիա-04) 5
20
Պետրոս Ալեքյան (Փյունիկ-05) 5
21
Լևոն Պետրոսյան (Փյունիկ-05) 5
22
Էրիկ Ֆիթլիջյան (Արարատ-Արմենիա-04) 4
23
Դավիթ Պետրոսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 4
24
Աշոտ Միքայելյան (Փյունիկ-05) 4
25
Էրիկ Անանյան (Միկա-04) 4
26
Գառնիկ Մինասյան (ՈՒրարտու-05) 4
27
Հովհաննես Մարգարյան (Միկա-04) 3
28
Մհեր Թառլոյան (Շիրակ-04) 3
29
Ալեն Դալլաքյան (Լոռի ՖԱ-05) 3
30
Հովհաննես Կիրակոսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 3
31
Կամո Արզումանյան (Արարատ-04) 3
32
Մխիթար Զագարյան (Միկա-04) 3
33
Արամ Գեղամյան (Փյունիկ-05) 3
34
Յուրի Վարդանյան (Շիրակ-04) 3
35
Սուրեն Գրիգորյան (Ակադեմիա-04) 3
36
Հովհաննես Հակոբյան (Ակադեմիա-04) 3
37
Հենրիկ Մաթևոսյան (Միկա-04) 3
38
Էդգար Ասլանյան (ՈՒրարտու-05) 3
39
Մամիկոն Սարգսյան (Փյունիկ-05) 3
40
Սմբատ Պողոսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 3
41
Լևոն Դոնագանյան (Միկա-04) 3
42
Արմեն Աթաբեկյան (Լոռի ՖԱ-05) 3
43
Վլադիմիր Երեմյան Վաղարշակ () 3
44
Արտաշես Մուրադյան (ՈՒրարտու-05) 2
45
Հայկազ Սամսոնյան (Ակադեմիա-04) 2
46
Էրիկ Հակոբյան (Ակադեմիա-04) 2
47
Վասիլի Էլբակյան (Շիրակ-04) 2
48
Դավիթ Բաբայան (Փյունիկ-05) 2
49
Կարապետ Մանուկյան (Փյունիկ-05) 2
50
Արմեն Ադամյան (Փյունիկ-05) 2
51
Յուրա Գուսենկո (Լոռի ՖԱ-05) 2
52
Սարգիս Սողոմոնյան (Ակադեմիա-04) 2
53
Ռոման Հովակիմյան (Լոռի ՖԱ-05) 2
54
Արտակ Վարդանյան (Միկա-04) 2
55
Հենրիկ Տոնոյան (Շիրակ-04) 2
56
Նարեկ Սիմոնյան (Փյունիկ-05) 2
57
Կարեն Առաքելյան (Լոռի ՖԱ-05) 2
58
Պետրոս Ալեքյան Էդուարդի (Փյունիկ-05) 2
59
Ռոմեն Գալստյան (Ակադեմիա-04) 1
60
Միշա Սիմոնյան (ՈՒրարտու-05) 1
61
Լևոն Այվազյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
62
Արման Եգանյան (Շիրակ-04) 1
63
Դավիթ Մկրտչյան (Փյունիկ-05) 1
64
Գարիկ Բաղդասարյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
65
Արթուր Թալասյան (ՈՒրարտու-05) 1
66
Տիգրան Մելքոնյան (Շիրակ-04) 1
67
Ալիկ Հովհաննիսյան (ՈՒրարտու-05) 1
68
Գուրգեն Քոսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
69
Նարեկ Գևորգյան (Շիրակ-04) 1
70
Էդմոնդ Սիմոնյան (Միկա-04) 1
71
Հրանտ Հայրապետյան (Միկա-04) 1
72
Իշխան Դարբինյան (Փյունիկ-05) 1
73
Արմեն Երանոսյան (ՈՒրարտու-05) 1
74
Հրանտ Սիմոնյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
75
Արթուր Ստեփանյան (Փյունիկ-05) 1
76
Ժորա Կիրակոսյան (ՈՒրարտու-05) 1
77
Գոռ Ղուկասյան (ՈՒրարտու-05) 1
78
Կարեն Մուրադյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
79
Հրաչ Սարգսյան (ՈՒրարտու-05) 1
80
Վահան Աթոյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
81
Տարոն Ռաֆաելյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
82
Ռոբերտ Մամիկոնյան (Ակադեմիա-04) 1
83
Նարեկ Խաչատրյան (Ակադեմիա-04) 1
84
Արամ Անտոնյան (Միկա-04) 1
85
Էրիկ Հովհաննիսյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
86
Հովհաննես Փահլևանյան (Շիրակ-04) 1
87
Գոռ Աբրահամյան (ՈՒրարտու-05) 1
88
Լևոն Սարիբեկյան (Ակադեմիա-04) 1
89
Արամ Բեգանյան (ՈՒրարտու-05) 1
90
Էրիկ Բաբայան (Փյունիկ-05) 1
91
Տիգրան Սումբուլյան (Շիրակ-04) 1
92
Արեն Մկոյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
93
Արմեն Խաչատրյան (Միկա-04) 1
94
Վահե Վարդանյան (Ակադեմիա-04) 1
95
Լևոն Մարտիրոսյան (Փյունիկ-05) 1
96
Հովհաննես Բալինյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
97
Մհեր Գալստյան (Լոռի ՖԱ-05) 1
98
Գևորգ Մեթոյան (Արարատ-04) 1
99
Գեղամ Մեթոյան (Արարատ-04) 1
100
Խաչատուր Կիրակոսյան (ՈՒրարտու-05) 1
101
Հովհաննես Ղազարյան Տիգրանի (Արարատ-Արմենիա-04) 1
102
Միսակ Մկրտչյան (Արարատ-Արմենիա-04) 1
103
Աշոտ Միքայելյան Արտակի (Փյունիկ-05) 1
104
Արմեն Ադամյան Գրիգորի (Փյունիկ-05) 1
105
Էրիկ Տերյան Հրանտի (Փյունիկ-05) 1
106
Արամ Գեղամյան Արթուրի (Փյունիկ-05) 1
107
Հենրիկ Մաթևոսյան Էդգարի () 1
108
Մխիթար Զագարյան Նիկոլայի () 1
109
Կարեն Առաքելյան Կարոյի () 1

Հովանավորներ