Նորություններ

-
Նոյեմբերի 24-ին և 25-ին Հայաստանում կայանալիք հանդիպումների ժամանակացույցը
24.11.201810:19
Նոյեմբերի 24-ին և 25-ին Հայաստանում կայանալիք հանդիպումների ժամանակացույցը

Ներկայացնում ենք Հայաստանի Բարձրագույն խմբի առաջնության և մանկապատանեկան բոլոր տարիքային խմբերում նոյեմբերի 24-ին և 25-ին կայանալիք հանդիպումների ժամանակացույցը և անցկացման վայրը:


Նոյեմբերի 24-ին


Բարձրագույն խումբ


Ալաշկերտ-Բանանց, Երևան՝ «Նաիրի», սկիզբը՝ 14:30 

 

Արարատ-Արմենիա-Արցախ, Երևան՝ «Հանրապետական», սկիզբը՝ 15:00 

 

Մանկապատանեկան առաջնություններ

 

Մ-15Ա  Հավաքական-Մ14-Լ.Արցախ-04, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 11:00 


Մ-14Ա  Միկա-05-Փյունիկ-2-05, Երևան՝ ՄԶՀՀԿ ՊՈԱԿ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 12:00 


Մ-14Ա  Փյունիկ-1-05-Շիրակ-1-05, Երևան՝ Փյունիկ մ/դպ, սկիզբը՝ 13:00 


Մ-17Ա  Արարատ-02-Շիրակ-02, գ.Ձորաղբյուր՝ մարզահամալիր, սկիզբը՝ 13:00 


Մ-16Ա  Հավաքական-Մ15-Բանանց-03, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 13:00 


Մ-15Ա  Շիրակ-04-Միկա-04, Գյումրի՝ ֆ.ակադ./արհեստական/, սկիզբը՝ 14:00 


Մ-16Ա  Միկա-03-Գանձասար-Երևան-03, Երևան՝ ՄԶՀՀԿ ՊՈԱԿ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 14:30 


Մ-16Ա  Արարատ-03-Գանձասար-Կապան-03, գ.Ձորաղբյուր՝ մարզահամալիր, սկիզբը՝ 15:00 


Մ-16Ա  Զիկատար ՖԱ-03-Սիսիան-03, Նոյեմբերյան՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 15:00 

 

Նոյեմբերի 25-ին


Բարձրագույն խումբ


Գանձասար-Կապան-Լոռի ՖԱ, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 14:00 


Փյունիկ-Արարատ, Երևան՝ «Հանրապետական», սկիզբը՝ 15:00 

 

Մանկապատանեկան առաջնություններ


Մ-14Բ1 Արտաշատ-05-Լ.Արցախ-05, Արտաշատ՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 11:00 


Մ-14Ա  Ակադեմիա-05-Բանանց-2-05, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 11:00 


Մ-14Ա  Բանանց-1-05-Գանձասար-Երևան-05, Երևան՝ Բանանց մ/դպ, սկիզբը՝ 12:00 


Մ-15Ա  ԽՄՕՄՄ-Հանքափոր-04-Գանձասար-Երևան-04, Մասիս՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 12:00 


Մ-15Ա  Լոռի ՖԱ-04-Բանանց-04, Վանաձոր՝ ՎՖԱ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 13:00 


Մ-15Ա  Ակադեմիա-04-Փյունիկ-04, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 13:00 


Մ-17Ա  Բանանց-02-Գանձասար-Երևան-02, Երևան՝ Բանանց մ/դպ, սկիզբը՝ 14:00 


Մ-17Ա  Ալաշկերտ-02-Էրեբունի-02, Մասիս՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:00 


Մ-15Ա  ԱՖԴ-04-Փյունիկ-Մրգաշատ-04, Արթիկ՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:00 


Մ-16Ա  Ակադեմիա-03-Շիրակ-03, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 15:00 


Մ-14Ա  Էրեբունի-05-Գանձասար-Կապան-05, Երևան՝ Էրեբունի, սկիզբը՝ 15:00 


Մ-14Ա  Լոռի ՖԱ-05-Արարատ-05, Վանաձոր՝ ՎՖԱ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 15:00

VBET Հայաստանի Պրեմիեր Լիգա

N Թիմեր Խ Մ
1. Փյունիկ 30 71
2. Արարատ-Արմենիա 30 68
3. Արարատ 29 46
4. Ալաշկերտ 28 45
5. Նոա 30 38
6. ՈՒրարտու 28 35
7. Նորավանք 29 24
8. Վան 29 19
9. ԲԿՄԱ 29 15