Հայաստանի ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱ
ՀՖՖ
Նախագահ
Փոխնախագահ
Գլխավոր քարտուղար
Ենթակառուցվածքներ
Գործադիր կոմիտե
Կոմիտեներ
Կանոնակարգեր
Աշխատակազմ
ՀՖՖ ներկայացուցիչները մարզերում
ՀՖՖ ռազմավարություն 2019-2025թթ
Արտոնագրման համակարգ
ՀՖՖ ժողով
ՀՖՖ անդամներ
Նորություններ
Ազգային թիմեր
Ազգային Հավաքական
Մ-21տ. հավաքական
Մ-19տ. հավաքական
Մ-18տ. հավաքական
Մ-17տ. հավաքական
Մ-16տ. հավաքական
Մ-15տ. հավաքական
Մ-14տ. հավաքական
Ֆուտզալի ազգային հավաքական
Կանանց ազգային հավաքական
Կանանց Մ-19տ. հավաքական
Կանանց Մ-17տ. հավաքական
Վիճակագրություն
IDBank Պրեմիեր Լիգա
Մրցաշարեր
Հայաստանի Գավաթ
Առաջին խումբ
Հ. Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ
Սիրողական Լիգա
Ֆուտզալ
Կանանց ֆուտբոլ
Մանկապատանեկան ֆուտբոլ
Մարզչական կրթություն
Մասսայական ֆուտբոլ
ՈՒԵՖԱ Ֆուտզալի Չեմպիոնների Լիգա
2023-2024 Հայաստանի Առաջին Խմբի Առաջնություն: 18
03.03.2024 14:00
Նիկարմ
Բախրուման Ազիմով 58 (11մ)
1
3
ՈՒրարտու-2
Սամվել Հակոբյան 22, 34
Արթուր Իսրայելյան 52 (11մ)
Վանաձոր
Վանաձոր քաղաքային
Խաղացողներ
Լևոն Ալիխանյան
33
Նարեկ Սարուխանյան
4
Ռոբերտ Նավոյան
12
74
Կարեն Ղազարյան
3
Արտյոմ Բարսեղյան
17
46
Խուան Խոսե Մորենո Ռամիրես
18
85
Ռաֆայել Սերոբյան
8
82
Վիսենտե Անտոնիո Քեվեդրո Պեդրերո
6
Կառլոս Վիլյառասո Սանչես
9
46
Հերոնիմո Ռոդրիգես Ջիրալդո
19
Խուան Խոսե Պուլգարին Կորեա
15
1
Մխիթար Ումրեյան
97
Արթուր Մելիքյան
80
Պետրոս Մանուկյան
46
16
12
Արա Ջոլաքյան
76
62
39
Նարեկ Դավթյան
25
Դավիթ Ղիասյան
46
15
Կարեն Դավթյան
66
19
Գևորգ Գրիգորյան
16
Դրամանե Սալու
98
Հայկ Գալստյան
70
7
Սամվել Հակոբյան
22
34
Պահեստայիններ
Նարեկ Իսախանյան
1
Միքայել Վարդանյան
25
Ռաֆիկ Այվազյան
30
Արիս Մատինյան
20
46
Օտոնիել Կարաբալի Խիմենես
11
46
81
58 (11մ)
Բախրուման Ազիմով
13
Գառնիկ Քոչարյան
7
Դիեգո Լեոն
5
85
Վանյա Խառատյան
16
Էրիկ Բալասյան
10
81
Նարեկ Քոչարյան
14
82
Էրիկ Հարությունյան
2
55
Նուբար Գիշյան
24
Արման Իսայան
87
Վահե Շափաղաթյան
34
Արթուր Թալասյան
76
14
Արամ Հունանյան
46
30
Էրիկ Ղուլինյան
29
Արթուր Իսրայելյան
46
52 (11մ)
27
Արթուր Պողոսյան
13
Արամ Ազարյան
96
Գագիկ Պետրոսյան
70
71
Էրիկ Ասատրյան
66
Մարզիչներ
Հայկազ Վիրաբյան
Կարեն Առաքելյան
Մրցավար -
Ստեփան Խլղաթյան
Մրցավարի առաջին օգնական -
Ժորես Հակոբյան
Մրցավարի երկրորդ օգնական -
Արգիշտի Հակոբյան
Չորրորդ պաշտոնյա -
Սմբատ Հախվերդյան
Պատվիրակ -
Արման Մանուկյան
տեսուչ -
Վարդան Ծատուրյան
Վերջին լուրեր
28.04.2024 18:15
Կանանց Հայաստանի Բարձրագույն խումբ. ավարտվեց 23-րդ տուրը
28.04.2024 17:25
Կանանց Հայաստանի Առաջին խումբ. կայացան 20-րդ տուրի հանդիպումները
28.04.2024 15:55
Հայաստանի Մ-16 հավաքականը ՈՒԵՖԱ Զարգացման մրցաշարի վերջին խաղում զիջեց Մոլդովային
27.04.2024 20:12
«Յունիսպորտը»՝ ֆուտզալի Հայաստանի Առաջին խմբի հաղթող
26.04.2024 15:26
«Ֆուտբոլը դպրոցներում» ծրագիրը ՈՒԵՖԱ-ի մասսայական ֆուտբոլի «Լավագույն կրթական նախաձեռնությունների» թվում է
26.04.2024 10:12
Կանանց Հայաստանի Բարձրագույն խումբ. առաջատարները հաղթեցին մրցակիցներին
25.04.2024 16:50
Հայաստանի Մ-16 հավաքականը ՈՒԵՖԱ Զարգացման մրցաշարում զիջեց Բուլղարիային
Գլխավոր հովանավոր
Հովանավորներ