Հայաստանի ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱ
ՀՖՖ
Նախագահ
Փոխնախագահ
Գլխավոր քարտուղար
Ենթակառուցվածքներ
Գործադիր կոմիտե
Կոմիտեներ
Կանոնակարգեր
Աշխատակազմ
ՀՖՖ ներկայացուցիչները մարզերում
ՀՖՖ ռազմավարություն 2019-2025թթ
Արտոնագրման համակարգ
ՀՖՖ ժողով
ՀՖՖ անդամներ
Նորություններ
Ազգային թիմեր
Ազգային Հավաքական
Մ-21տ. հավաքական
Մ-19տ. հավաքական
Մ-18տ. հավաքական
Մ-17տ. հավաքական
Մ-16տ. հավաքական
Մ-15տ. հավաքական
Մ-14տ. հավաքական
Ֆուտզալի ազգային հավաքական
Կանանց ազգային հավաքական
Կանանց Մ-19տ. հավաքական
Կանանց Մ-17տ. հավաքական
Վիճակագրություն
IDBank Պրեմիեր Լիգա
Մրցաշարեր
Հայաստանի Գավաթ
Առաջին խումբ
Հ. Տոնոյանի անվան Սուպերգավաթ
Սիրողական Լիգա
Ֆուտզալ
Կանանց ֆուտբոլ
Մանկապատանեկան ֆուտբոլ
Մարզչական կրթություն
Մասսայական ֆուտբոլ
ՈՒԵՖԱ Ֆուտզալի Չեմպիոնների Լիգա
2022-2023 Հայաստանի Առաջին Խմբի Առաջնություն: 11
12.10.2022 15:00
ՄԻԿԱ
Նարեկ Սարգսյան 23
1
2
Վեստ Արմենիա
Վլադիմիր Մորգոեվ 77
Դավիթ Մարգարյան 90+2
Երևան
ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Խաղացողներ
Լևոն Տեր-Մինասյան
77
Դավիթ Նալբանդյան
25
Արտյոմ Դաբաղյան
6
46
Հովհաննես Գևորգյան
16
Հենրիկ Մաթևոսյան
20
Հայկ Բաղյան
4
68
Էդգար Մանուկյան
7
20
23
Նարեկ Սարգսյան
17
90+1
Ռոման Միքայելյան
9
57
Արմեն Շտիկյան
23
Անդրանիկ Կարապետյան
22
1
Խաչատուր Մանուկյան
69
Մաքս Դզիով
62
23
Սուրիկ Զաքարյան
3
Գագիկ Դաղբաշյան
46
4
Վահե Չոփուրյան
9
Արամ Լոռեցյան
73
33
Էրիկ Կարապետյան
22
Յարոսլավ Մատվիենկո
58
7
Չարլզ Մարկի Իկեչուկվու
11
Ռոման Ջիգկաև
90
Անդրանիկ Քոչարյան
46
Պահեստայիններ
Արսեն Չաթոյան
99
Էրիկ Լյանսբերգ
1
Արմեն Խաչատրյան
15
90+1
Նորայր Իսկանդարյան
5
Արես Մանուկյան
13
Լևոն Դոնագանյան
2
46
Ալյոշա Խաչատրյան
14
68
Էդմոնդ Սիմոնյան
21
57
90+1
69
Էրիկ Իսահակյան
8
Վահե Սահակյան
3
90+1
Բորիս Մխիթարյան
26
Էրիկ Անանյան
10
99
Արթուր Միրոյան
93
Հակոբ Լոռեցյան
24
Արման Ասիլյան
46
5
Ստեփան Սահրադյան
66
Պատվական Մահտեսյան
86
Դավիթ Գրիգորյան
17
Էրիկ Սողոմոնյան
58
88
Աղասի Եղիազարյան
20
Գեորգի Բերեզով
73
6
Դավիթ Մարգարյան
85
90+2
70
Բորիս Չիլինգարյան
21
Վլադիմիր Մորգոեվ
46
85
77
Մարզիչներ
Սամվել Սարգսյան
Խորեն Վերանյան
Մրցավար -
Յուրա Մահտեսյան
Մրցավարի առաջին օգնական -
Նորայր Մարտիրոսյան
Մրցավարի երկրորդ օգնական -
Արման Հակոբջանյան
Չորրորդ պաշտոնյա -
Նարեկ Հակոբյան
Պատվիրակ -
Բաբկեն Ղալոյան
տեսուչ -
Արման Գևորգյան
Վերջին լուրեր
28.04.2024 18:15
Կանանց Հայաստանի Բարձրագույն խումբ. ավարտվեց 23-րդ տուրը
28.04.2024 17:25
Կանանց Հայաստանի Առաջին խումբ. կայացան 20-րդ տուրի հանդիպումները
28.04.2024 15:55
Հայաստանի Մ-16 հավաքականը ՈՒԵՖԱ Զարգացման մրցաշարի վերջին խաղում զիջեց Մոլդովային
27.04.2024 20:12
«Յունիսպորտը»՝ ֆուտզալի Հայաստանի Առաջին խմբի հաղթող
26.04.2024 15:26
«Ֆուտբոլը դպրոցներում» ծրագիրը ՈՒԵՖԱ-ի մասսայական ֆուտբոլի «Լավագույն կրթական նախաձեռնությունների» թվում է
26.04.2024 10:12
Կանանց Հայաստանի Բարձրագույն խումբ. առաջատարները հաղթեցին մրցակիցներին
25.04.2024 16:50
Հայաստանի Մ-16 հավաքականը ՈՒԵՖԱ Զարգացման մրցաշարում զիջեց Բուլղարիային
Գլխավոր հովանավոր
Հովանավորներ