City Stadium
Ararat-Armenia-2
2:0
Shirak-2
01/08 17:30 Yerevan Football Academy
Urartu-2
3:1
MIKA
01/08 19:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Ararat-2
11:0
Nikarm
11/11 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Gandzasar
2:0
Onor
12/11 15:00 Kapan Lernagorts
Noah-2
1:0
Lernayin Artsakh
12/11 15:00 Ejmiatsin Football Academy
Alashkert-2
1:2
Andranik
13/11 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Pyunik Academy
1:5
BKMA-2
27/11 14:00 Yerevan Pyunik s/s
Andranik
0:2
Ararat-Armenia-2
05/08 17:00 Sevan City stadium
MIKA
1:3
Pyunik Academy
05/08 17:30 Yerevan RCCSD
Lernayin Artsakh
1:1
Urartu-2
05/08 19:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Syunik
5:1
Alashkert-2
06/08 17:00 Kapan Lernagorts
Nikarm
1:8
Noah-2
06/08 17:00 Vanadzor Vanadzor City
Ararat-2
0:3
Shirak-2
07/08 17:30 Dzoraghbyur Sports complex
BKMA-2
1:2
Gandzasar
10/12 14:00 Yerevan Football Academy
Ararat-2
0:1
Andranik
14/08 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Noah-2
2:1
Shirak-2
14/08 17:00 Ejmiatsin Football Academy
Onor
0:1
BKMA-2
15/08 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik
MIKA
0:3
Gandzasar
15/08 17:00 Yerevan RCCSD
Pyunik Academy
2:0
Lernayin Artsakh
15/08 17:00 Yerevan Pyunik s/s
Ararat-Armenia-2
1:2
Syunik
15/08 18:00 Yerevan Football Academy
Urartu-2
5:1
Nikarm
15/08 19:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Shirak-2
3:2
Urartu-2
21/08 17:00 Gyumri City
Alashkert-2
2:2
Ararat-Armenia-2
21/08 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Syunik
1:0
Ararat-2
21/08 17:00 Kapan Lernagorts
Andranik
2:2
Noah-2
21/08 17:00 Sevan City stadium
Nikarm
6:4
Pyunik Academy
21/08 17:00 Vanadzor Vanadzor City
MIKA
1:1
Onor
21/08 17:00 Yerevan RCCSD
Lernayin Artsakh
2:0
Gandzasar
21/08 17:00 Vayk City
Onor
1:2
Lernayin Artsakh
25/08 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Gandzasar
2:0
Nikarm
25/08 17:00 Kapan Lernagorts
Pyunik Academy
2:1
Shirak-2
25/08 17:00 Yerevan Pyunik s/s
Urartu-2
0:0
Andranik
25/08 19:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Ararat-2
5:0
Alashkert-2
26/08 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Noah-2
0:2
Syunik
26/08 17:00 Ejmiatsin Football Academy
BKMA-2
4:1
MIKA
26/08 17:00 Yerevan Football Academy
Shirak-2
1:2
Gandzasar
29/08 17:00 Gyumri City
Nikarm
0:1
Onor
30/08 17:00 Vanadzor Vanadzor City
Ararat-Armenia-2
3:4
Ararat-2
30/08 17:00 Yerevan Football Academy
Syunik
1:0
Urartu-2
31/08 17:00 Kapan Lernagorts
Lernayin Artsakh
1:3
BKMA-2
31/08 17:00 Yerevan Football Academy
Andranik
3:2
Pyunik Academy
31/08 17:00 Sevan City stadium
Alashkert-2
4:1
Noah-2
01/09 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Noah-2
2:0
Ararat-Armenia-2
14/09 16:00 Ejmiatsin Football Academy
Gandzasar
6:0
Andranik
14/09 16:00 Kapan Lernagorts
MIKA
3:0
Lernayin Artsakh
14/09 16:00 Yerevan RCCSD
Pyunik Academy
0:1
Syunik
15/09 16:00 Yerevan Pyunik s/s
Onor
5:2
Shirak-2
16/09 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Urartu-2
1:0
Alashkert-2
16/09 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
BKMA-2
5:1
Nikarm
17/09 16:00 Yerevan Football Academy
Syunik
1:1
Gandzasar
21/09 16:00 Kapan Lernagorts
Andranik
0:1
Onor
22/09 16:00 Sevan City stadium
Nikarm
1:3
MIKA
22/09 16:00 Vanadzor Vanadzor City
Ararat-Armenia-2
3:3
Urartu-2
22/09 16:00 Yerevan Football Academy
Ararat-2
1:1
Noah-2
22/09 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Alashkert-2
1:0
Pyunik Academy
22/09 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Shirak-2
1:0
BKMA-2
23/09 16:00 Gyumri City
Pyunik Academy
2:2
Ararat-Armenia-2
26/09 15:00 Yerevan Pyunik s/s
Gandzasar
3:1
Alashkert-2
26/09 15:00 Kapan Lernagorts
Onor
0:4
Syunik
26/09 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Urartu-2
1:2
Ararat-2
26/09 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
MIKA
0:1
Shirak-2
27/09 15:00 Yerevan RCCSD
BKMA-2
3:0
Andranik
27/09 15:00 Yerevan Football Academy
Lernayin Artsakh
6:0
Nikarm
22/02 14:00 Dzoraghbyur Sports complex
Alashkert-2
0:0
Onor
30/09 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Ararat-2
3:1
Pyunik Academy
30/09 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Ararat-Armenia-2
0:3
Gandzasar
30/09 15:00 Yerevan Football Academy
Andranik
3:0
MIKA
01/10 15:00 Sevan City stadium
Noah-2
0:0
Urartu-2
01/10 15:00 Ejmiatsin Football Academy
Syunik
2:2
BKMA-2
02/10 15:00 Kapan Lernagorts
Shirak-2
1:4
Lernayin Artsakh
02/10 15:00 Gyumri City
MIKA
0:7
Syunik
18/10 15:00 Yerevan RCCSD
Lernayin Artsakh
6:1
Andranik
18/10 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Onor
1:1
Ararat-Armenia-2
19/10 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Pyunik Academy
1:5
Noah-2
19/10 15:00 Yerevan Pyunik s/s
Nikarm
3:2
Shirak-2
20/10 15:00 Vanadzor Vanadzor City
Gandzasar
3:0
Ararat-2
20/10 15:00 Kapan Lernagorts
BKMA-2
3:2
Alashkert-2
22/10 15:00 Yerevan Football Academy
Syunik
2:3
Lernayin Artsakh
23/10 15:00 Kapan Lernagorts
Andranik
5:0
Nikarm
24/10 15:00 Sevan City stadium
Ararat-2
1:2
Onor
25/10 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Noah-2
2:3
Gandzasar
25/10 15:00 Ejmiatsin Football Academy
Alashkert-2
2:1
MIKA
26/10 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Ararat-Armenia-2
2:3
BKMA-2
26/10 15:00 Yerevan Football Academy
Urartu-2
0:2
Pyunik Academy
26/10 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Onor
0:1
Noah-2
29/10 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
BKMA-2
3:1
Ararat-2
30/10 15:00 Yerevan Football Academy
MIKA
0:0
Ararat-Armenia-2
30/10 15:00 Yerevan RCCSD
Nikarm
0:1
Syunik
30/10 15:00 Vanadzor Vanadzor City
Shirak-2
0:1
Andranik
31/10 15:00 Gyumri City
Gandzasar
5:0
Urartu-2
31/10 15:00 Kapan Lernagorts
Lernayin Artsakh
1:0
Alashkert-2
31/10 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Ararat-Armenia-2
1:1
Lernayin Artsakh
03/11 15:00 Yerevan Football Academy
Alashkert-2
4:1
Nikarm
03/11 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Ararat-2
0:1
MIKA
04/11 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Pyunik Academy
1:2
Gandzasar
04/11 15:00 Yerevan Pyunik s/s
Noah-2
0:2
BKMA-2
04/11 15:00 Ejmiatsin Football Academy
Urartu-2
5:1
Onor
04/11 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Syunik
4:1
Shirak-2
05/11 15:00 Kapan Lernagorts
Lernayin Artsakh
0:0
Ararat-2
07/11 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Nikarm
0:5
Ararat-Armenia-2
08/11 15:00 Vanadzor Vanadzor City
MIKA
2:2
Noah-2
08/11 15:00 Yerevan RCCSD
Onor
1:3
Pyunik Academy
08/11 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Shirak-2
3:2
Alashkert-2
09/11 15:00 Gyumri City
Andranik
0:3
Syunik
09/11 15:00 Sevan City stadium
BKMA-2
2:2
Urartu-2
23/02 14:00 Yerevan Football Academy
Lernayin Artsakh
2:0
Noah-2
27/11 14:00 Dzoraghbyur Sports complex
MIKA
0:3
Urartu-2
28/11 14:00 Yerevan RCCSD
Shirak-2
1:0
Ararat-Armenia-2
29/11 14:00 Gyumri City
Andranik
2:3
Alashkert-2
29/11 14:00 Sevan City stadium
Onor
0:1
Gandzasar
29/11 14:00 Ashtarak Kasakhi marzik
BKMA-2
4:1
Pyunik Academy
01/12 14:00 Yerevan Football Academy
Nikarm
2:4
Ararat-2
29/03 15:00 Vanadzor Vanadzor City
Urartu-2
1:1
Lernayin Artsakh
03/12 14:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Ararat-Armenia-2
0:1
Andranik
04/12 14:00 Yerevan Football Academy
Alashkert-2
0:2
Syunik
04/12 14:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Gandzasar
2:0
BKMA-2
05/12 14:00 Kapan Lernagorts
Pyunik Academy
5:0
MIKA
05/12 14:00 Yerevan Pyunik s/s
Shirak-2
1:6
Ararat-2
06/12 14:00 Gyumri City
Noah-2
8:0
Nikarm
30/04 16:00 Ejmiatsin Football Academy
Syunik
0:1
Ararat-Armenia-2
02/03 14:00 Kapan Lernagorts
Nikarm
1:3
Urartu-2
03/03 14:00 Vanadzor Vanadzor City
Lernayin Artsakh
3:0
Pyunik Academy
03/03 14:00 Dzoraghbyur Sports complex
Shirak-2
0:2
Noah-2
04/03 14:00 Gyumri City
Andranik
0:3
Ararat-2
04/03 14:00 Sevan City stadium
BKMA-2
8:0
Onor
04/03 14:00 Yerevan Football Academy
Gandzasar
1:0
MIKA
05/03 14:00 Kapan Lernagorts
Ararat-Armenia-2
2:1
Alashkert-2
09/03 15:00 Yerevan Football Academy
Pyunik Academy
7:2
Nikarm
09/03 15:00 Yerevan Pyunik s/s
Onor
1:4
MIKA
10/03 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Ararat-2
1:3
Syunik
10/03 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Urartu-2
2:2
Shirak-2
11/03 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Noah-2
1:2
Andranik
12/03 15:00 Ejmiatsin Football Academy
Gandzasar
0:1
Lernayin Artsakh
29/03 15:00 Kapan Lernagorts
Nikarm
0:8
Gandzasar
15/03 15:00 Vanadzor Vanadzor City
MIKA
0:3
BKMA-2
15/03 15:00 Yerevan Football Academy
Lernayin Artsakh
6:1
Onor
16/03 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Alashkert-2
2:1
Ararat-2
17/03 15:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Syunik
2:0
Noah-2
17/03 15:00 Kapan Lernagorts
Andranik
1:1
Urartu-2
17/03 15:00 Sevan City stadium
Shirak-2
2:1
Pyunik Academy
17/03 15:00 Gyumri City
Ararat-2
3:1
Ararat-Armenia-2
02/04 15:00 Dzoraghbyur Sports complex
Pyunik Academy
1:1
Andranik
02/04 16:00 Yerevan Pyunik s/s
Urartu-2
2:2
Syunik
02/04 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Noah-2
2:2
Alashkert-2
03/04 16:00 Ejmiatsin Football Academy
BKMA-2
3:1
Lernayin Artsakh
04/04 16:00 Yerevan Football Academy
Gandzasar
1:0
Shirak-2
05/04 15:00 Kapan Lernagorts
Onor
1:4
Nikarm
06/04 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Alashkert-2
0:0
Urartu-2
08/04 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Syunik
1:0
Pyunik Academy
09/04 15:00 Kapan Lernagorts
Ararat-Armenia-2
2:1
Noah-2
09/04 16:00 Yerevan Football Academy
Shirak-2
9:0
Onor
10/04 16:00 Gyumri City
Nikarm
0:6
BKMA-2
11/04 16:00 Vanadzor Vanadzor City
Lernayin Artsakh
3:0
MIKA
11/04 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Andranik
0:2
Gandzasar
11/04 16:00 Sevan City stadium
Pyunik Academy
0:1
Alashkert-2
14/04 16:00 Yerevan Pyunik s/s
Urartu-2
0:1
Ararat-Armenia-2
14/04 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Noah-2
0:0
Ararat-2
15/04 16:00 Ejmiatsin Football Academy
Onor
0:4
Andranik
15/04 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
BKMA-2
4:0
Shirak-2
16/04 16:00 Yerevan Football Academy
MIKA
0:1
Nikarm
16/04 16:00 Yerevan RCCSD
Gandzasar
2:0
Syunik
17/04 16:00 Kapan Lernagorts
Ararat-Armenia-2
4:0
Pyunik Academy
19/04 16:00 Yerevan Football Academy
Ararat-2
0:3
Urartu-2
20/04 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Nikarm
0:2
Lernayin Artsakh
21/04 16:00 Vanadzor Vanadzor City
Syunik
3:0(3:0)
Onor
22/04 16:00 Kapan Lernagorts
Andranik
0:2
BKMA-2
22/04 16:00 Sevan City stadium
Alashkert-2
1:2
Gandzasar
23/04 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Shirak-2
2:0
MIKA
12/05 17:00 Gyumri City
Pyunik Academy
2:0
Ararat-2
25/04 16:00 Yerevan Pyunik s/s
Urartu-2
4:2
Noah-2
25/04 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
BKMA-2
1:2
Syunik
27/04 16:00 Yerevan Football Academy
MIKA
0:4
Andranik
27/04 16:00 Yerevan RCCSD
Lernayin Artsakh
2:1
Shirak-2
28/04 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Gandzasar
2:0
Ararat-Armenia-2
28/04 16:00 Kapan Lernagorts
Onor
2:3
Alashkert-2
18/05 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Syunik
4:3
MIKA
03/05 16:00 Kapan Lernagorts
Andranik
0:2
Lernayin Artsakh
04/05 16:00 Sevan City stadium
Ararat-2
1:4
Gandzasar
04/05 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Ararat-Armenia-2
2:1
Onor
04/05 16:00 Yerevan Football Academy
Shirak-2
1:0
Nikarm
04/05 16:00 Gyumri City
Noah-2
3:1
Pyunik Academy
05/05 16:00 Ejmiatsin Football Academy
Alashkert-2
3:3
BKMA-2
05/05 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Onor
2:2
Ararat-2
08/05 16:00 Ashtarak Kasakhi marzik
MIKA
0:0
Alashkert-2
09/05 16:00 Yerevan RCCSD
Gandzasar
1:0
Noah-2
09/05 16:00 Kapan Lernagorts
BKMA-2
4:3
Ararat-Armenia-2
10/05 16:00 Yerevan Football Academy
Lernayin Artsakh
4:1
Syunik
10/05 16:00 Dzoraghbyur Sports complex
Nikarm
0:3(0:3)
Andranik
11/05 16:00 Vanadzor Vanadzor City
Pyunik Academy
0:0
Urartu-2
11/05 16:00 Yerevan Pyunik s/s
Alashkert-2
2:1
Lernayin Artsakh
15/05 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik
Ararat-Armenia-2
2:0
MIKA
15/05 17:00 Yerevan Football Academy
Noah-2
6:1
Onor
15/05 17:00 Ejmiatsin Football Academy
Urartu-2
1:1
Gandzasar
15/05 18:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Syunik
5:0
Nikarm
16/05 16:00 Kapan Lernagorts
Andranik
0:0
Shirak-2
16/05 17:00 Sevan City stadium
Ararat-2
1:3
BKMA-2
16/05 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Lernayin Artsakh
3:0
Ararat-Armenia-2
20/05 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Gandzasar
5:4
Pyunik Academy
20/05 17:00 Kapan Lernagorts
BKMA-2
2:0
Noah-2
20/05 17:00 Yerevan Football Academy
MIKA
0:0
Ararat-2
21/05 17:00 Yerevan RCCSD
Nikarm
2:6
Alashkert-2
21/05 17:00 Vanadzor Vanadzor City
Onor
0:6
Urartu-2
21/05 17:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Shirak-2
0:1
Syunik
22/05 17:00 Gyumri City
Ararat-Armenia-2
6:1
Nikarm
25/05 17:00 Yerevan Football Academy
Noah-2
1:0
MIKA
26/05 17:00 Ejmiatsin Football Academy
Ararat-2
2:4
Lernayin Artsakh
27/05 17:00 Dzoraghbyur Sports complex
Pyunik Academy
4:0(4:0)
Onor
27/05 17:00 Yerevan Pyunik s/s
Syunik
0:1
Andranik
27/05 17:00 Kapan Lernagorts
Urartu-2
2:1
BKMA-2
27/05 17:00 Yerevan Urartu - 3rd pitch
Alashkert-2
2:2
Shirak-2
27/05 17:00 Ashtarak Kasakhi marzik

Main sponsor

Sponsors