Քաղաք Մարզադաշտ
Գանձասար
:
Արարատ-Արմենիա-2
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
ՄԻԿԱ
Երևան
Սյունիք
:
Վեստ Արմենիա
Կապան
Ալաշկերտ-2
:
Արարատ-2
Աշտարակ
Շիրակ-2
:
Լեռնային Արցախ-2
Գյումրի
ՈՒրարտու-2
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Երևան
Արարատ-Արմենիա-2
:
ՈՒրարտու-2
Երևան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
Շիրակ-2
Երևան
Լեռնային Արցախ-2
:
Ալաշկերտ-2
Սիսիան
Արարատ-2
:
Սյունիք
գ.Ձորաղբյուր
Վեստ Արմենիա
:
ԲԿՄԱ-2
Էջմիածին
ՄԻԿԱ
:
Գանձասար
Երևան
ՄԻԿԱ
:
Արարատ-Արմենիա-2
Երևան
Գանձասար
:
Վեստ Արմենիա
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
Արարատ-2
Երևան
Սյունիք
:
Լեռնային Արցախ-2
Կապան
Ալաշկերտ-2
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Աշտարակ
Շիրակ-2
:
ՈՒրարտու-2
Գյումրի
Արարատ-Արմենիա-2
:
Շիրակ-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Ալաշկերտ-2
Երևան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
Սյունիք
Երևան
Լեռնային Արցախ-2
:
ԲԿՄԱ-2
Սիսիան
Արարատ-2
:
Գանձասար
գ.Ձորաղբյուր
Վեստ Արմենիա
:
ՄԻԿԱ
Էջմիածին
Վեստ Արմենիա
:
Արարատ-Արմենիա-2
Էջմիածին
Արարատ-2
:
ՄԻԿԱ
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Գանձասար
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
ԲԿՄԱ-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Սյունիք
Երևան
Շիրակ-2
:
Ալաշկերտ-2
Գյումրի
Արարատ-Արմենիա-2
:
Ալաշկերտ-2
Երևան
Սյունիք
:
Շիրակ-2
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
ՈՒրարտու-2
Երևան
Գանձասար
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Կապան
ՄԻԿԱ
:
Լեռնային Արցախ-2
Երևան
Վեստ Արմենիա
:
Արարատ-2
Էջմիածին
Արարատ-2
:
Արարատ-Արմենիա-2
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Վեստ Արմենիա
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
ՄԻԿԱ
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Գանձասար
Երևան
Շիրակ-2
:
ԲԿՄԱ-2
Գյումրի
Ալաշկերտ-2
:
Սյունիք
Աշտարակ
Արարատ-Արմենիա-2
:
Սյունիք
Երևան
ԲԿՄԱ-2
:
Ալաշկերտ-2
Երևան
Գանձասար
:
Շիրակ-2
Կապան
ՄԻԿԱ
:
ՈՒրարտու-2
Երևան
Վեստ Արմենիա
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Էջմիածին
Արարատ-2
:
Լեռնային Արցախ-2
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Արարատ-Արմենիա-2
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
Արարատ-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Վեստ Արմենիա
Երևան
Շիրակ-2
:
ՄԻԿԱ
Գյումրի
Ալաշկերտ-2
:
Գանձասար
Աշտարակ
Սյունիք
:
ԲԿՄԱ-2
Կապան
Արարատ-Արմենիա-2
:
ԲԿՄԱ-2
Երևան
Գանձասար
:
Սյունիք
Կապան
ՄԻԿԱ
:
Ալաշկերտ-2
Երևան
Վեստ Արմենիա
:
Շիրակ-2
Էջմիածին
Արարատ-2
:
ՈՒրարտու-2
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
Արարատ-Արմենիա-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Լեռնային Արցախ-2
Երևան
Շիրակ-2
:
Արարատ-2
Գյումրի
Ալաշկերտ-2
:
Վեստ Արմենիա
Աշտարակ
Սյունիք
:
ՄԻԿԱ
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
Գանձասար
Երևան
Արարատ-Արմենիա-2
:
Գանձասար
Երևան
ՄԻԿԱ
:
ԲԿՄԱ-2
Երևան
Վեստ Արմենիա
:
Սյունիք
Էջմիածին
Արարատ-2
:
Ալաշկերտ-2
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Շիրակ-2
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
ՈՒրարտու-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Արարատ-Արմենիա-2
Երևան
Շիրակ-2
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Գյումրի
Ալաշկերտ-2
:
Լեռնային Արցախ-2
Աշտարակ
Սյունիք
:
Արարատ-2
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
Վեստ Արմենիա
Երևան
Գանձասար
:
ՄԻԿԱ
Կապան
Արարատ-Արմենիա-2
:
ՄԻԿԱ
Երևան
Վեստ Արմենիա
:
Գանձասար
Էջմիածին
Արարատ-2
:
ԲԿՄԱ-2
գ.Ձորաղբյուր
Լեռնային Արցախ-2
:
Սյունիք
Սիսիան
Փյունիկ Ակադեմիա
:
Ալաշկերտ-2
Երևան
ՈՒրարտու-2
:
Շիրակ-2
Երևան
Շիրակ-2
:
Արարատ-Արմենիա-2
Գյումրի
Ալաշկերտ-2
:
ՈՒրարտու-2
Աշտարակ
Սյունիք
:
Փյունիկ Ակադեմիա
Կապան
ԲԿՄԱ-2
:
Լեռնային Արցախ-2
Երևան
Գանձասար
:
Արարատ-2
Կապան
ՄԻԿԱ
:
Վեստ Արմենիա
Երևան
Արարատ-2
7:0
ՄԻԿԱ
03/08 17:45 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Վեստ Արմենիա
0:0
Արարատ-Արմենիա-2
03/08 17:45 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Շիրակ-2
3:0
Ալաշկերտ-2
04/08 17:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Լեռնային Արցախ-2
1:3
Գանձասար
04/08 17:45 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ՈՒրարտու-2
5:1
Սյունիք
04/08 19:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
0:2
ԲԿՄԱ-2
05/08 17:45 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Սյունիք
2:0
Շիրակ-2
09/08 17:30 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
3:1
Ալաշկերտ-2
09/08 17:45 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
ՄԻԿԱ
3:1
Լեռնային Արցախ-2
09/08 17:45 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Գանձասար
1:3
Փյունիկ Ակադեմիա
10/08 17:30 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
6:0
ՈՒրարտու-2
10/08 17:45 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Վեստ Արմենիա
0:2
Արարատ-2
10/08 17:45 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Լեռնային Արցախ-2
0:12
Վեստ Արմենիա
13/08 17:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-2
4:1
Արարատ-Արմենիա-2
13/08 17:30 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Ալաշկերտ-2
1:0
Սյունիք
13/08 17:45 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Շիրակ-2
1:3
ԲԿՄԱ-2
14/08 17:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
4:0
ՄԻԿԱ
14/08 17:45 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
1:2
Գանձասար
14/08 19:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
2:0
Սյունիք
18/08 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
2:0
Շիրակ-2
18/08 17:00 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-2
4:0
Լեռնային Արցախ-2
18/08 17:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
ՄԻԿԱ
3:2
ՈՒրարտու-2
19/08 17:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Վեստ Արմենիա
1:0
Փյունիկ Ակադեմիա
20/08 17:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
ԲԿՄԱ-2
2:1
Ալաշկերտ-2
21/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ-2
1:6
Արարատ-Արմենիա-2
23/08 16:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Շիրակ-2
1:2
ՄԻԿԱ
24/08 16:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
4:1
Արարատ-2
24/08 17:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Ալաշկերտ-2
2:4
Գանձասար
25/08 17:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
ՈՒրարտու-2
1:3
Վեստ Արմենիա
25/08 19:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Սյունիք
1:5
ԲԿՄԱ-2
05/11 14:30 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
0:2
ԲԿՄԱ-2
29/08 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
2:0
Սյունիք
30/08 17:00 Կապան «Լեռնագործ»
Վեստ Արմենիա
2:1
Շիրակ-2
30/08 17:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
ՄԻԿԱ
4:2
Ալաշկերտ-2
30/08 17:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Լեռնային Արցախ-2
1:4
Փյունիկ Ակադեմիա
30/08 17:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-2
7:3
ՈՒրարտու-2
30/08 17:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Շիրակ-2
0:1
Արարատ-2
04/09 16:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
1:3
Արարատ-Արմենիա-2
04/09 16:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Ալաշկերտ-2
0:2
Վեստ Արմենիա
04/09 16:30 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Սյունիք
0:1
ՄԻԿԱ
05/09 16:00 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
1:1
Գանձասար
05/09 16:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
ՈՒրարտու-2
2:0
Լեռնային Արցախ-2
06/09 19:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
2:0
Գանձասար
08/09 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
ՄԻԿԱ
1:4
ԲԿՄԱ-2
10/09 16:30 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Լեռնային Արցախ-2
2:3
Շիրակ-2
10/09 16:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Վեստ Արմենիա
2:1
Սյունիք
11/09 16:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-2
2:0
Ալաշկերտ-2
11/09 16:30 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Փյունիկ Ակադեմիա
2:0
ՈՒրարտու-2
05/11 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ԲԿՄԱ-2
2:4
Վեստ Արմենիա
15/09 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
ՈՒրարտու-2
0:1
Արարատ-Արմենիա-2
16/09 19:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
3:1
ՄԻԿԱ
22/10 14:30 Կապան «Լեռնագործ»
Շիրակ-2
3:0
Փյունիկ Ակադեմիա
22/10 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Ալաշկերտ-2
4:1
Լեռնային Արցախ-2
05/11 14:30 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Սյունիք
:
Արարատ-2
06/12 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
4:1
ՄԻԿԱ
29/09 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Վեստ Արմենիա
1:0
Գանձասար
29/09 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ-2
2:5
Սյունիք
29/09 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ՈՒրարտու-2
1:0
Շիրակ-2
29/09 19:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
1:2
Ալաշկերտ-2
30/09 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-2
2:1
ԲԿՄԱ-2
02/10 15:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Ալաշկերտ-2
0:7
ՈՒրարտու-2
08/10 15:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Շիրակ-2
1:0
Արարատ-Արմենիա-2
10/10 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
4:3
Լեռնային Արցախ-2
10/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
2:2
Արարատ-2
10/10 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Սյունիք
3:1
Փյունիկ Ակադեմիա
12/10 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ՄԻԿԱ
1:2
Վեստ Արմենիա
12/10 15:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Գանձասար
3:1
Լեռնային Արցախ-2
16/10 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
2:3
Փյունիկ Ակադեմիա
16/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Ալաշկերտ-2
2:2
Շիրակ-2
16/10 15:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
ՄԻԿԱ
0:3
Արարատ-2
17/10 15:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
5:2
Վեստ Արմենիա
18/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Սյունիք
3:0
ՈՒրարտու-2
18/10 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Ալաշկերտ-2
1:2
Արարատ-Արմենիա-2
25/10 15:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Արարատ-2
0:2
Վեստ Արմենիա
25/10 15:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Շիրակ-2
1:0
Սյունիք
26/10 14:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Լեռնային Արցախ-2
1:1
ՄԻԿԱ
26/10 14:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
1:1
Գանձասար
26/10 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
1:1
ԲԿՄԱ-2
26/10 19:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
0:1
ՈՒրարտու-2
30/10 14:30 Կապան «Լեռնագործ»
ՄԻԿԱ
0:1
Փյունիկ Ակադեմիա
31/10 15:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
ԲԿՄԱ-2
3:1
Շիրակ-2
31/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Վեստ Արմենիա
2:0
Լեռնային Արցախ-2
31/10 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Սյունիք
5:0
Ալաշկերտ-2
01/11 14:30 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
1:4
Արարատ-2
01/11 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Շիրակ-2
0:1
Գանձասար
10/11 14:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Սյունիք
3:4
Արարատ-Արմենիա-2
11/11 14:30 Կապան «Լեռնագործ»
Ալաշկերտ-2
1:3
ԲԿՄԱ-2
11/11 14:30 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Փյունիկ Ակադեմիա
2:1
Վեստ Արմենիա
11/11 14:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Լեռնային Արցախ-2
0:2
Արարատ-2
11/11 14:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ՈՒրարտու-2
4:1
ՄԻԿԱ
11/11 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Գանձասար
9:0
Ալաշկերտ-2
20/11 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
2:0
Սյունիք
20/11 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
2:2
Լեռնային Արցախ-2
21/11 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-2
0:4
Փյունիկ Ակադեմիա
21/11 14:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Վեստ Արմենիա
1:1
ՈՒրարտու-2
21/11 14:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՄԻԿԱ
0:1
Շիրակ-2
21/11 14:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
ԲԿՄԱ-2
0:1
Արարատ-Արմենիա-2
25/11 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
5:1
Լեռնային Արցախ-2
25/11 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
1:2
Արարատ-2
25/11 18:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Ալաշկերտ-2
0:3
ՄԻԿԱ
26/11 14:00 Աշտարակ «Քասախի մարզիկ»
Շիրակ-2
0:2
Վեստ Արմենիա
26/11 14:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Սյունիք
:
Գանձասար
29/11 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
:
Փյունիկ Ակադեմիա
01/12 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա՝ 3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ-2
:
ՈՒրարտու-2
01/12 14:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-2
:
Շիրակ-2
01/12 14:00 գ.Ձորաղբյուր Մարզահամալիր
Վեստ Արմենիա
:
Ալաշկերտ-2
01/12 14:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՄԻԿԱ
:
Սյունիք
02/12 14:00 Երևան ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ
Գանձասար
:
ԲԿՄԱ-2
02/12 14:00 Կապան «Լեռնագործ»

Հովանավորներ