Քաղաք | Մարզադաշտ | ||||
---|---|---|---|---|---|
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Սևան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Էջմիածին | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Գյումրի | ||
|
: |
|
Վանաձոր | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Էջմիածին | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Վանաձոր | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Գյումրի | ||
|
: |
|
Սևան | ||
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Էջմիածին | ||
|
: |
|
Հետաձգված | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:1 |
|
03/12 14:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
0:1 |
|
04/12 14:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:2 |
|
04/12 14:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
5:0 |
|
05/12 14:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
2:0 |
|
05/12 14:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:6 |
|
06/12 14:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
: |
|
Ձորաղբյուր | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Աշտարակ | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
: |
|
Կապան | ||
|
: |
|
Երևան | ||
|
2:0 |
|
01/08 17:30 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
3:1 |
|
01/08 19:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
11:0 |
|
11/11 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
1:0 |
|
12/11 15:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
2:0 |
|
12/11 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:2 |
|
13/11 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:5 |
|
27/11 14:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
0:2 |
|
05/08 17:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
1:3 |
|
05/08 17:30 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
1:1 |
|
05/08 19:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
5:1 |
|
06/08 17:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:8 |
|
06/08 17:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
0:3 |
|
07/08 17:30 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
1:2 |
|
10/12 14:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:1 |
|
14/08 17:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
2:1 |
|
14/08 17:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
2:0 |
|
15/08 17:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
0:1 |
|
15/08 17:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
0:3 |
|
15/08 17:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
1:2 |
|
15/08 18:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
5:1 |
|
15/08 19:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
3:2 |
|
21/08 17:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
6:4 |
|
21/08 17:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
1:1 |
|
21/08 17:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
2:0 |
|
21/08 17:00 | Վայք | «Քաղաքային» |
|
2:2 |
|
21/08 17:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
2:2 |
|
21/08 17:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:0 |
|
21/08 17:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
2:0 |
|
25/08 17:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:2 |
|
25/08 17:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
2:1 |
|
25/08 17:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
0:0 |
|
25/08 19:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
0:2 |
|
26/08 17:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
5:0 |
|
26/08 17:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
4:1 |
|
26/08 17:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:2 |
|
29/08 17:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
0:1 |
|
30/08 17:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
3:4 |
|
30/08 17:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:3 |
|
31/08 17:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
3:2 |
|
31/08 17:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
1:0 |
|
31/08 17:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
4:1 |
|
01/09 17:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
2:0 |
|
14/09 16:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
6:0 |
|
14/09 16:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
3:0 |
|
14/09 16:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
0:1 |
|
15/09 16:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
5:2 |
|
16/09 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:0 |
|
16/09 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
5:1 |
|
17/09 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:1 |
|
21/09 16:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
0:1 |
|
22/09 16:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
1:0 |
|
22/09 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
3:3 |
|
22/09 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:1 |
|
22/09 16:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
1:3 |
|
22/09 16:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
1:0 |
|
23/09 16:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
2:2 |
|
26/09 15:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
3:1 |
|
26/09 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
0:4 |
|
26/09 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:2 |
|
26/09 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
3:0 |
|
27/09 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:1 |
|
27/09 15:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
6:0 |
|
22/02 14:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
3:1 |
|
30/09 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
0:3 |
|
30/09 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:0 |
|
30/09 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
3:0 |
|
01/10 15:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
0:0 |
|
01/10 15:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
2:2 |
|
02/10 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:4 |
|
02/10 15:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
6:1 |
|
18/10 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
0:7 |
|
18/10 15:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
1:1 |
|
19/10 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:5 |
|
19/10 15:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
3:0 |
|
20/10 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
3:2 |
|
20/10 15:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
3:2 |
|
22/10 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
2:3 |
|
23/10 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
5:0 |
|
24/10 15:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
2:3 |
|
25/10 15:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:2 |
|
25/10 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
2:1 |
|
26/10 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
2:3 |
|
26/10 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:2 |
|
26/10 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
0:1 |
|
29/10 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
0:0 |
|
30/10 15:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
3:1 |
|
30/10 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:1 |
|
30/10 15:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
0:1 |
|
31/10 15:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
1:0 |
|
31/10 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
5:0 |
|
31/10 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:1 |
|
03/11 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
4:1 |
|
03/11 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
0:1 |
|
04/11 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
1:2 |
|
04/11 15:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
0:2 |
|
04/11 15:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
5:1 |
|
04/11 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
4:1 |
|
05/11 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
0:0 |
|
07/11 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
0:5 |
|
08/11 15:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
2:2 |
|
08/11 15:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
1:3 |
|
08/11 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
3:2 |
|
09/11 15:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
0:3 |
|
09/11 15:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
2:2 |
|
23/02 14:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
2:0 |
|
27/11 14:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
0:3 |
|
28/11 14:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
1:0 |
|
29/11 14:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
2:3 |
|
29/11 14:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
0:1 |
|
29/11 14:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
4:1 |
|
01/12 14:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
29/03 15:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
0:1 |
|
02/03 14:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
1:3 |
|
03/03 14:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
3:0 |
|
03/03 14:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
8:0 |
|
04/03 14:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:2 |
|
04/03 14:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
0:3 |
|
04/03 14:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
1:0 |
|
05/03 14:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
7:2 |
|
09/03 15:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
2:1 |
|
09/03 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
1:3 |
|
10/03 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
1:4 |
|
10/03 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
2:2 |
|
11/03 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
1:2 |
|
12/03 15:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
29/03 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
0:3 |
|
15/03 15:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
0:8 |
|
15/03 15:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
6:1 |
|
16/03 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
2:1 |
|
17/03 15:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
2:1 |
|
17/03 15:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
1:1 |
|
17/03 15:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
2:0 |
|
17/03 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
: |
|
02/04 15:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
: |
|
02/04 16:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
: |
|
02/04 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
: |
|
03/04 16:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
04/04 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
04/04 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
: |
|
05/04 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
: |
|
08/04 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
: |
|
09/04 15:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
: |
|
09/04 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
10/04 16:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
: |
|
11/04 16:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
: |
|
11/04 16:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
: |
|
11/04 16:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
: |
|
14/04 16:00 | Երևան | Փյունիկ մ/դպ |
|
: |
|
14/04 18:00 | Երևան | ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ |
|
: |
|
15/04 16:00 | Էջմիածին | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
15/04 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |
|
: |
|
16/04 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
16/04 16:00 | Երևան | ՄԶՀՀԿ մ/դաշտ |
|
: |
|
17/04 16:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
: |
|
19/04 16:00 | Երևան | Ֆուտբոլի ակադեմիա |
|
: |
|
20/04 16:00 | Ձորաղբյուր | Մարզահամալիր |
|
: |
|
20/04 16:00 | Գյումրի | Քաղաքային |
|
: |
|
21/04 16:00 | Վանաձոր | Վանաձոր քաղաքային |
|
: |
|
22/04 16:00 | Կապան | «Լեռնագործ» |
|
: |
|
22/04 16:00 | Սևան | Սևան քաղաքային |
|
: |
|
23/04 16:00 | Աշտարակ | «Քասախի մարզիկ» |