Քաղաք Մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
1:1
ՈՒրարտու-2
05/08 17:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
0:6
Լեռնային Արցախ
05/08 18:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ
6:1
ԲԿՄԱ-2
07/08 16:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Ալաշկերտ-2
0:2
Գանձասար
07/11 14:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ
2:2
Ալաշկերտ-2
11/08 16:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
3:2
Փյունիկ Ակադեմիա
11/08 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
2:3
Շիրակ
12/08 16:30 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-2
2:3
ԲԿՄԱ-2
12/08 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Ալաշկերտ-2
1:2
Արարատ-Արմենիա-2
17/08 17:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
2:3
ՈՒրարտու-2
17/08 17:45 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ
0:0
Լեռնային Արցախ
18/08 16:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
0:4
Գանձասար
18/08 17:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-2
2:3
Գանձասար
21/08 19:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ
3:0
ԲԿՄԱ-2
22/08 16:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
0:6
Շիրակ
23/08 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
1:1
Ալաշկերտ-2
29/11 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ
2:1
Փյունիկ Ակադեմիա
11/09 15:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
0:3
Լեռնային Արցախ
12/09 15:30 Կապան «Լեռնագործ»
Ալաշկերտ-2
1:1
ՈՒրարտու-2
14/09 16:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
ԲԿՄԱ-2
0:1
Արարատ-Արմենիա-2
14/09 16:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-Արմենիա-2
0:0
Գանձասար
19/09 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Ալաշկերտ-2
0:2
Շիրակ
19/09 16:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
3:1
ԲԿՄԱ-2
20/09 16:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
0:2
Լեռնային Արցախ
20/09 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Շիրակ
4:1
ՈՒրարտու-2
24/09 16:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
1:4
Փյունիկ Ակադեմիա
25/09 15:30 Կապան «Լեռնագործ»
Լեռնային Արցախ
2:1
Արարատ-Արմենիա-2
25/09 15:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
2:1
Ալաշկերտ-2
25/09 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
2:2
Ալաշկերտ-2
29/09 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Լեռնային Արցախ
1:1
Փյունիկ Ակադեմիա
30/09 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
1:2
Շիրակ
30/09 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-2
3:1
Արարատ-Արմենիա-2
30/09 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Շիրակ
1:2
Գանձասար
16/10 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Ալաշկերտ-2
0:5
Լեռնային Արցախ
16/10 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
ԲԿՄԱ-2
2:1
ՈՒրարտու-2
18/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
3:0
Արարատ-Արմենիա-2
18/10 15:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Լեռնային Արցախ
1:0
Շիրակ
21/10 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
3:0
Ալաշկերտ-2
22/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
0:0
ԲԿՄԱ-2
22/10 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-2
3:4
Փյունիկ Ակադեմիա
23/10 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
ԲԿՄԱ-2
0:1
Լեռնային Արցախ
26/10 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
2:0
ՈՒրարտու-2
27/10 15:30 Կապան «Լեռնագործ»
Շիրակ
2:1
Արարատ-Արմենիա-2
28/10 14:30 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Ալաշկերտ-2
1:4
Փյունիկ Ակադեմիա
28/10 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ
2:0
Գանձասար
01/11 14:30 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
2:3
Շիրակ
02/11 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-2
2:3
ԲԿՄԱ-2
02/11 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-2
3:1
Ալաշկերտ-2
02/11 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Շիրակ
6:0
Ալաշկերտ-2
19/11 14:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
1:0
Փյունիկ Ակադեմիա
20/11 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ
2:1
ՈՒրարտու-2
17/03 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
1:1
Արարատ-Արմենիա-2
18/03 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Ալաշկերտ-2
3:2
ԲԿՄԱ-2
25/11 14:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
1:4
Գանձասար
25/11 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
2:2
Շիրակ
25/11 17:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
0:2
Լեռնային Արցախ
26/11 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Արարատ-Արմենիա-2
0:0
ՈՒրարտու-2
01/12 10:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Ալաշկերտ-2
2:1
Գանձասար
03/12 14:30 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
0:5
Լեռնային Արցախ
03/12 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ
5:0
ԲԿՄԱ-2
06/05 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
0:4
Շիրակ
05/12 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-2
3:0
ԲԿՄԱ-2
06/12 17:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ
1:0
Ալաշկերտ-2
08/12 14:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
0:1
Փյունիկ Ակադեմիա
09/12 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ
3:0
Լեռնային Արցախ
01/03 14:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
2:2
Գանձասար
01/03 14:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
2:3
ՈՒրարտու-2
03/03 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Ալաշկերտ-2
2:4
Արարատ-Արմենիա-2
03/03 14:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
5:2
Ալաշկերտ-2
07/03 14:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-2
1:3
Շիրակ
07/03 17:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ
4:1
ԲԿՄԱ-2
08/03 14:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ՈՒրարտու-2
0:6
Գանձասար
08/03 14:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
ԲԿՄԱ-2
0:2
Արարատ-Արմենիա-2
12/03 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ
2:0
Փյունիկ Ակադեմիա
12/03 14:00 Գյումրի Գյումրի ֆ.ակադ./արհեստական/
Ալաշկերտ-2
1:3
ՈՒրարտու-2
12/03 14:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
0:2
Լեռնային Արցախ
04/05 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Արարատ-Արմենիա-2
1:0
Գանձասար
02/04 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-2
0:6
Լեռնային Արցախ
02/04 15:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
2:1
ԲԿՄԱ-2
03/04 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Ալաշկերտ-2
0:6
Շիրակ
03/04 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Լեռնային Արցախ
2:0
Արարատ-Արմենիա-2
07/04 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
6:1
Ալաշկերտ-2
08/04 14:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
3:2
Փյունիկ Ակադեմիա
08/04 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
Շիրակ
3:0
ՈՒրարտու-2
09/04 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Լեռնային Արցախ
2:1
Փյունիկ Ակադեմիա
13/04 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
1:1
Ալաշկերտ-2
14/04 14:00 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
0:4
Շիրակ
14/04 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ՈՒրարտու-2
0:0
Արարատ-Արմենիա-2
14/04 17:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Փյունիկ Ակադեմիա
2:2
Արարատ-Արմենիա-2
18/04 15:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Շիրակ
0:0
Գանձասար
19/04 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ԲԿՄԱ-2
0:0
ՈՒրարտու-2
19/04 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Ալաշկերտ-2
0:4
Լեռնային Արցախ
20/04 15:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Գանձասար
1:3
ԲԿՄԱ-2
23/04 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ՈՒրարտու-2
0:0
Փյունիկ Ակադեմիա
23/04 18:30 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ
1:0
Շիրակ
25/04 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
5:0
Ալաշկերտ-2
26/04 18:30 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
ԲԿՄԱ-2
0:2
Լեռնային Արցախ
29/04 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ
2:1
Արարատ-Արմենիա-2
30/04 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
1:0
ՈՒրարտու-2
30/04 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
Ալաշկերտ-2
0:5
Փյունիկ Ակադեմիա
01/05 17:30 Երևան Փյունիկ մ/դպ
ՈՒրարտու-2
5:1
Ալաշկերտ-2
07/05 18:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Լեռնային Արցախ
4:1
Գանձասար
09/05 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Արարատ-Արմենիա-2
0:0
ԲԿՄԱ-2
10/05 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
1:2
Շիրակ
10/05 16:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Լեռնային Արցախ
1:1
ՈՒրարտու-2
14/05 15:00 Սիսիան Քաղաքային մարզադաշտ
Գանձասար
2:1
Արարատ-Արմենիա-2
15/05 15:00 Կապան «Լեռնագործ»
ԲԿՄԱ-2
5:2
Փյունիկ Ակադեմիա
16/05 15:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա
Շիրակ
7:0
Ալաշկերտ-2
16/05 15:00 Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ
ՈՒրարտու-2
1:3
Շիրակ
19/05 16:00 Երևան ՈՒրարտու`3-րդ խաղադաշտ
Ալաշկերտ-2
1:1
ԲԿՄԱ-2
19/05 16:00 Էջմիածին Ֆուտբոլի ակադեմիա
Փյունիկ Ակադեմիա
6:0
Գանձասար
19/05 16:00 Երևան Փյունիկ մ/դպ
Արարատ-Արմենիա-2
0:2
Լեռնային Արցախ
19/05 16:00 Երևան Ֆուտբոլի ակադեմիա

Մրցաշարային աղյուսակ

# Թիմեր Խ Հ Ո Պ Գ +։- Մ
1
Լեռնային Արցախ 28 23 4 1 65 : 12 53 73
2
Շիրակ 28 22 3 3 83 : 19 64 69
3
Գանձասար 28 10 7 11 38 : 47 -9 37
4
Փյունիկ Ակադեմիա 28 10 4 14 57 : 54 3 34
5
Արարատ-Արմենիա-2 28 8 7 13 33 : 42 -9 31
6
ԲԿՄԱ-2 28 8 5 15 35 : 58 -23 29
7
ՈՒրարտու-2 28 7 8 13 39 : 51 -12 29
8
Ալաշկերտ-2 28 2 6 20 24 : 91 -67 12

Ռմբարկուներ

# Գ
1
Արտեմ Գևորգյան (Շիրակ) 26
2
Սարգիս Մեթոյան (Լեռնային Արցախ) 14
3
Լյովա Մրյան (Շիրակ) 14
4
Լևոն Վարդանյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 14
5
Մատարր Բադջի (Լեռնային Արցախ) 11
6
Արման Ասլանյան (Շիրակ) 11
7
Տիգրան Այունց (ՈՒրարտու-2) 10
8
Խոսե Մանուել Բալզա Լիսկանո (Փյունիկ Ակադեմիա) 10
9
Լևոն Պետրոսյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 8
10
Արայիկ Էլոյան (ՈՒրարտու-2) 8
11
Օրբելի Համբարձումյան (Գանձասար) 8
12
Կարապետ Մանուկյան (Ալաշկերտ-2) 8
13
Յեիսոն Բոսսա Ռասինես (Լեռնային Արցախ) 7
14
Դավիթ Փարեմուզյան (Գանձասար) 6
15
Ալեն Տատինցյան (Գանձասար) 6
16
Դավիթ Ղանդիլյան (Շիրակ) 6
17
Ռուբեն Տիգրան Եսայան (ՈՒրարտու-2) 6
18
Արսեն Հովհաննիսյան (Լեռնային Արցախ) 6
19
Նորիկ Մկրտչյան (Լեռնային Արցախ) 5
20
Արամ Քոլոզյան (Արարատ-Արմենիա-2) 4
21
Սուրեն Առաքելյան (Գանձասար) 4
22
Արթուր Միսկիրիջյան (ՈՒրարտու-2) 4
23
Ալեն Կարապետյան (Գանձասար) 4
24
Սամվել Հակոբյան (ՈՒրարտու-2) 4
25
Վրեժ Թորոսյան (Շիրակ) 4
26
Ռաֆիկ Միսակյան (Շիրակ) 4
27
Լևոն Վարդանյան Կարենի (Փյունիկ Ակադեմիա) 4
28
Մամիկոն Դերմենջյան (Արարատ-Արմենիա-2) 3
29
Սամվել Գասպարյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 3
30
Նիկոլայ Կուդրյաշով (Արարատ-Արմենիա-2) 3
31
Արմեն Հովհաննիսյան (Արարատ-Արմենիա-2) 3
32
Վրեժ Չիլոյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 3
33
Հենրիկ Սարգսյան (Ալաշկերտ-2) 3
34
Պետրոս Աֆաջանյան (Շիրակ) 3
35
Մարատ Կարապետյան (Լեռնային Արցախ) 3
36
Արայիկ Էլոյան Կարենի (Արարատ-Արմենիա-2) 3
37
Նիկիտա Տանկով (Ալաշկերտ-2) 2
38
Գևորգ Նիկոլյան (Ալաշկերտ-2) 2
39
Արտյոմ Միքայելյան (Շիրակ) 2
40
Տիագո Գալվաո դա Սիլվա (Փյունիկ Ակադեմիա) 2
41
Սերոբ Գալստյան (ԲԿՄԱ-2) 2
42
Գրիգոր Մուրադյան (ԲԿՄԱ-2) 2
43
Հայկ Հովսեփյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 2
44
Արթուր Իսրայելյան (ՈՒրարտու-2) 2
45
Արամայիս Մարդիյան (Լեռնային Արցախ) 2
46
Վալդո Ջունիոր Նթոնե Բիլունգա (Լեռնային Արցախ) 2
47
Դավիթ Բարսեղյան (Արարատ-Արմենիա-2) 2
48
Տիգրան Յաղմուրյան (Արարատ-Արմենիա-2) 2
49
Սուրեն Ապրեսյան (Արարատ-Արմենիա-2) 2
50
Արման Քիշմիշյան (Շիրակ) 2
51
Էդգար Կարապետյան (Ալաշկերտ-2) 2
52
Տիգրան Սիմոնյան (Լեռնային Արցախ) 2
53
Հայկ Թաթոսյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 2
54
Օբինա Ավարա (Շիրակ) 2
55
Կարլոս Միգել Տավարես դե Օլիվեյրա (Փյունիկ Ակադեմիա) 2
56
Գևորգ Հովհաննիսյան (Ալաշկերտ-2) 2
57
Սալիսու Սալիսու Աբդուլահի (Շիրակ) 2
58
Մարվին Պերեա (Լեռնային Արցախ) 2
59
Հայկ Ղեվոնդյան (ՈՒրարտու-2) 2
60
Մհեր Թառլոյան (Շիրակ) 2
61
Արիս Կարապետյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 2
62
Սուրեն Հարությունյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
63
Յուրի Գարեգինյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
64
Սպարտակ Գևորգյան (Գանձասար) 1
65
Վազգեն Երանոսյան (Գանձասար) 1
66
Արամ Մուրադյան (Ալաշկերտ-2) 1
67
Ալեքսանդր Տեր-Թովմասյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
68
Արման Եղիազարյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
69
Գոռ Լուլուկյան (ՈՒրարտու-2) 1
70
Պատվական Ավետիսյան (ԲԿՄԱ-2) 1
71
Գոռ Պողոսյան (Լեռնային Արցախ) 1
72
Ֆելիքս Խաչատրյան (ՈՒրարտու-2) 1
73
Կառլեն Հովհաննիսյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
74
Դանու Սպետառու (Արարատ-Արմենիա-2) 1
75
Արթուր Մելիքյան (ՈՒրարտու-2) 1
76
Հայկ Ղևոնդյան (ԲԿՄԱ-2) 1
77
Սերյոժա Ուռուշանյան (Շիրակ) 1
78
Լուկաս դե Կարվալյո Սերրա (Ալաշկերտ-2) 1
79
Յուրի Մարտիրոսյան (ԲԿՄԱ-2) 1
80
Ալեն Ստեփանյան (Գանձասար) 1
81
Ռոբերտ Դեմիրճյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
82
Գևորգ Նաջարյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
83
Կարեն Գալստյան (ՈՒրարտու-2) 1
84
Հարություն Հարությունյան (Ալաշկերտ-2) 1
85
Ստեփան Սահրադյան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
86
Հայկ Հովհաննիսյան (Գանձասար) 1
87
Վարդան Բաբախանյան (ՈՒրարտու-2) 1
88
Էդմոն Մովսիսյան (Ալաշկերտ-2) 1
89
Սուրիկ Զաքարյան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
90
Վրեժ Մկրտչյան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
91
Հովհաննես Գևորգյան (ԲԿՄԱ-2) 1
92
Համլետ Ասոյան (Լեռնային Արցախ) 1
93
Դավիթ Պետրոսյան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
94
Նիկոլայ Կուդրյաշով Դմիտրի (Արարատ-Արմենիա-2) 1
95
Արամ Կոստանդյան (Լեռնային Արցախ) 1
96
Սերյոժա Բաբայան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
97
Լյովա Մրյան Արամի (Շիրակ) 1
98
Դավիթ Փարեմուզյան Մհերի (Գանձասար) 1
99
Վյաչեսլավ Աֆյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
100
Լևոն Պետրոսյան Համլետի (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
101
Պերճ Պողիկյան (Գանձասար) 1
102
Ռադիկ Սարգսյան (ՈՒրարտու-2) 1
103
Գրիգոր Հովհաննիսյան (ՈՒրարտու-2) 1
104
Կարեն Դավթյան (ՈՒրարտու-2) 1
105
Բոբ Տոբի Ժոպե (Լեռնային Արցախ) 1
106
Էրիկ Փիլոյան (ՈՒրարտու-2) 1
107
Էրիկ Սմբատյան (Արարատ-Արմենիա-2) 1
108
Էրիկ Պապիկյան (Փյունիկ Ակադեմիա) 1
109
Սերգեյ Մանուկյան (Շիրակ) 1
110
Սպարտակ Հայրապետյան (ԲԿՄԱ-2) 1
111
Հայկ Ռեչելյան (Ալաշկերտ-2) 1
112
Ռուբեն Տիգրան Եսայան Տիգրանի (ՈՒրարտու-2) 1
113
Տիգրան Այունց Արմենի (ՈՒրարտու-2) 1
114
Ֆելիքս Խաչատրյան Անդրանիկի (ՈՒրարտու-2) 1
115
Նորիկ Մկրտչյան Սամվելի (Լեռնային Արցախ) 1
116
Տիգրան Սիմոնյան Հայկի (Լեռնային Արցախ) 1

Հովանավորներ